gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні47
mod_vvisit_counterВчора2081
mod_vvisit_counterЗа тиждень3863
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12368
mod_vvisit_counterЗа місяць36512
mod_vvisit_counterПопередній місяць48402
mod_vvisit_counterЗагальна1944671

Зараз (20 хвилин назад): 18
Ваш IP: 54.224.187.45
,
Сьогодні: 2017-11-22 00:57

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


День писемності.

9 листопада в Україні відзначають День писемності. З нагоди цього свята в Рівненській ЗОШ №23 було проведено ряд заходів, які пройшли в нестандартних формах. Це і лінгвістичний квест «Мовні таємниці», літературознавче дослідження «Писемність Київської Русі», мовний практикум «Злови помилку», інформаційний дайджест «Мова і писемність у цікавих фактах» та інші. Учні старших класів  долучились до акцій «Захищайте свічечку крихітної букви і» та «Слухаймо українське». Випускники школи подарували учням молодших класів буклети з настановами, в яких зазначено, як потрібно берегти наш національний скарб – рідну мову і дбати про її чистоту і багатство. А всі вчителі школи активно взяли участь у написанні радіодиктанту.

Ющишина Ж.О., учитель української мови та літератури