gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1198
mod_vvisit_counterВчора1425
mod_vvisit_counterЗа тиждень7217
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць38783
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2304674

Зараз (20 хвилин назад): 16
Ваш IP: 54.158.15.97
,
Сьогодні: 2018-06-22 20:21

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Учні РГГ – учасники місячника шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя»

Бути здоровим та активним мріє кожна людина. Сьогодні в суспільстві все більше людей борються за здоровий спосіб життя. Вони не палять, займаються фізкультурою, намагаються споживати корисні  продукти. Привчати особистість до здорового способу життя потрібно ще змалку. Адже головне для людини -  зберегти здоров'я та бути якомога довше активним. А тому у жовтні шкільні бібліотеки долучилися до Всеукраїнськолго місячником шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя».  Під час місячника було запропоновано провести ряд заходів, які спрямовані на пропаганду здорового способу життя та засудження поганих звичок.

Підтримали проведення такого місячника і в Рівненській гуманітарній гімназії. У співпраці з гімназійними бібліотекарями комісія культури та відпочинку учнівського парламенту залучила класні колективи 5-11 класів до участі у творчому вернісажі «Ми за здоровий спосіб життя». Головною ідеєю усіх презентованих плакатів було  розуміння того, що головною цінністю кожного цивілізованого суспільства є здоров’я людини і її  життя.

Усі плакати мали належний естетичний та художній рівень. Вони були  спрямовані на популяризацію переваг здорового способу життя, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ