gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні397
mod_vvisit_counterВчора1309
mod_vvisit_counterЗа тиждень2945
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8872
mod_vvisit_counterЗа місяць23977
mod_vvisit_counterПопередній місяць52243
mod_vvisit_counterЗагальна2339507

Зараз (20 хвилин назад): 13
Ваш IP: 54.224.2.123
,
Сьогодні: 2018-07-18 09:14

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


«Славні сини України»

11 жовтня в Рівненській міській бібліотеці мкр. Ювілейний з нагоди Дня Захисника України відбулася патріотична година спілкування «Славні сини України» для учнів дев’ятих класів НВК № 19 та ЗОШ №8. На початку заходу провідний бібліотекар Ольга Миронець зауважила, що День Захисника України припадає також і на церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке здавна є одним із найулюбленіших українських свят. Учасник АТО Сергій Денисюк розповів присутнім про Українські Збройні Сили, які покликані охороняти рідну землю, про наших хлопців, своїх побратимів, які сьогодні служать Батьківщині, про буденні справи військових. Поетеса, педагог, актриса, член Національної спілки письменників України Ірина Мельник декламувала свої вірші про патріотизм українців і героїзм українських вояків, про біль і горе матерів, дружин, дітей, про надію та віру в перемогу українських воїнів добра і світла, про Україну. Буктрейлер за книгою «Літопис самовидців. Дев’ять місяців українського спротиву» представила учениця 9-Б класу НВК №19 Маргарита Миронець. Метою заходу було формування в учнів розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни, вшанувати пам’ять героїв АТО.

 

Віра Адамівна Возняк, класний керівник 9-Б класу НВК №19