gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні398
mod_vvisit_counterВчора1309
mod_vvisit_counterЗа тиждень2946
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8872
mod_vvisit_counterЗа місяць23978
mod_vvisit_counterПопередній місяць52243
mod_vvisit_counterЗагальна2339508

Зараз (20 хвилин назад): 14
Ваш IP: 54.224.2.123
,
Сьогодні: 2018-07-18 09:16

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


День миру в НВК №26

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Різні заходи та кампанії проходять в усьому світі з метою привернути увагу до необхідності підтримки миру.

До відзначення цього свята щороку долучається НВК №26. Загальновідомим символом миру є голуб. Зображення саме цього птаха використав Пабло Пікассо для емблеми Всесвітнього конгресу прибічників миру. Учні нашої школи виготовили блакитних  паперових голубів і прикріпили їх на груди, як символ  духовного розвитку нації. В класах  були проведені бесіди та години спілкування  про важливість миру на Землі. Усі небайдужі долучились до патріотичного флешмобу.

Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до  принципів гуманності, свободи, добра; поваги до різноманіття.

Таня Сидорук, педагог-організатор Рівненського НВК №26