gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні641
mod_vvisit_counterВчора1213
mod_vvisit_counterЗа тиждень641
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8869
mod_vvisit_counterЗа місяць29387
mod_vvisit_counterПопередній місяць52243
mod_vvisit_counterЗагальна2344917

Зараз (20 хвилин назад): 17
Ваш IP: 54.198.243.51
,
Сьогодні: 2018-07-22 13:24

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Літературно-музична композиція «Бабин Яр»

До 76 – ї річниці трагедії Бабиного Яру  в НВК №26 пройшов урок пам’яті  «Бабин Яр». Це була літературно-музична композиція, яка вразила дітей та вчителів.  Керівники Рівненської обласної філармонії  підібрали історичні  матеріали, які  відобразили масштаби  трагедії єврейського народу – «голокосту».

 

Учасники уроку пам’яті дізналися, чому саме в Бабиному Яру відбувалися масові розстріли киян, як ретельно нацисти організовували і проводили страти людей, в яких літературно-художніх творах описується страшна трагедія. Пізнавальними  були для учнів історичні факти про українських видатних   діячів, які загинули від рук німецьких загарбників .

«Пам'ять про голокост необхідна, щоб наші діти ніколи не були жертвами, катами, або байдужими спостерігачами чужої трагедії» (історик і філософ І.Бауер).


Таня Сидорук, педагог-організатор Рівненського НВК №26