gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні641
mod_vvisit_counterВчора1213
mod_vvisit_counterЗа тиждень641
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8869
mod_vvisit_counterЗа місяць29387
mod_vvisit_counterПопередній місяць52243
mod_vvisit_counterЗагальна2344917

Зараз (20 хвилин назад): 17
Ваш IP: 54.198.243.51
,
Сьогодні: 2018-07-22 13:27

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Учні та вчителі РГГ за чисте майбутнє

Як чудово, прокинутися вранці і поглянути на ясне небо, чисту річку за вікном, і насолодитися ковтком свіжого повітря. Але скоро цього всього може і не бути через наше недбале ставлення до своєї планети та її багатств. Відчиняючи вікно, все частіше замість ясного яскравого неба, ми спостерігаємо дим, через який неможливо дихати. Річки забруднюються, а тому люди починають боятися купатися в них. Людство шкодить своїй планеті і не осягає розумом всіх страшних наслідків цієї  легковажності або жадібності. Але, звісно, небайдужі люди є, вони створюють певні організації, громадські рухи, акції та заходи, які спрямовані на очищення Землі та привертання уваги громадськості до проблеми забруднення природи. Для привернення уваги до проблем екології у м Рівному щороку у вересні проходять Дні сталої енергії. Залучаються до їх проведення і учні гімназії. Так гімназисти взяли участь у міському конкурсі екологічних торб «Стильна торба», взяли участь у творчому конкурсі «Мій ЕКОдім», представивши на конкурс свої малюнки, аплікації та вироби з побутових відходів.

Головайчук В.Р., педагог-організатор РГГ