gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні641
mod_vvisit_counterВчора1213
mod_vvisit_counterЗа тиждень641
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8869
mod_vvisit_counterЗа місяць29387
mod_vvisit_counterПопередній місяць52243
mod_vvisit_counterЗагальна2344917

Зараз (20 хвилин назад): 18
Ваш IP: 54.198.243.51
,
Сьогодні: 2018-07-22 13:24

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Тиждень сталої енергії

У ЗОШ № 27 триває тиждень Сталої Енергії. І у середу у нашому навчальному закладі діяло дві виставки: одна з них – творчий конкурс «Мій ЕКОдім», інша – виставка  виробів «Друге життя побутових відходів». Зазначимо, що дітки, які долучилися до цих заходів у повній мірі проявили свою креативність та творче мислення. На виставкових столах можна було побачити і чудернацьких риб із картонних коробок, і казкових тигрів та пінгвінів із одноразових скляночок, і велосипед із шматків старого електрокабелю та ізоляційної стрічки, і, навіть, інопланетних мешканців… Виставка ж малюнків теж показала, що наші дітки знають про існування всесвітніх проблем збереження енергії та використання екологічно чистих альтернативних джерел цієї енергії. Тож надіємось, що спільними зусиллями усього людства ми збережемо нашу планету для нащадків.

Л.Міщук, керівник «Альфи», В.Жежук, педагог-організатор