gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні50
mod_vvisit_counterВчора2081
mod_vvisit_counterЗа тиждень3866
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12368
mod_vvisit_counterЗа місяць36515
mod_vvisit_counterПопередній місяць48402
mod_vvisit_counterЗагальна1944674

Зараз (20 хвилин назад): 19
Ваш IP: 54.224.187.45
,
Сьогодні: 2017-11-22 01:01

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Урок мужності

13 вересня 2017 року учні 11-х класів Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей»  стали учасниками уроку мужності, який проходив у Рівненській обласній бібліотеці. Урок розпочався з перегляду  виставки «Життя після поранення», автором якої є Олексій Фурман. Олексій фотодокументаліст і у проекті "Життя після поранення" показав, як українські бійці АТО після поранень звикають до життя в мирних умовах.

Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих- героїв сьогодення. Христина Панасюк, рівненська співачка, заспівала пісень. Це пісні-враження від подій на Сході країни. Пісні про щирі очі тих, хто цінує кожну хвилину життя, виборюючи нашу свободу. Пісні про любов, єдність і милосердя.

Зі сльозами на очах наші вихованці переглядали  виставку, прислухались до кожного слова Христини.     Урок закінчився, а величний дух, живий приклад мужності – це те, що закарбувалося у душах учнів,  майбутніх будівничих України.


Анастасія Барановська, голова ШУП