gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1111
mod_vvisit_counterВчора1464
mod_vvisit_counterЗа тиждень1111
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць32677
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2298568

Зараз (20 хвилин назад): 37
Ваш IP: 54.81.112.7
,
Сьогодні: 2018-06-18 14:26

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Урок мужності

13 вересня 2017 року учні 11-х класів Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей»  стали учасниками уроку мужності, який проходив у Рівненській обласній бібліотеці. Урок розпочався з перегляду  виставки «Життя після поранення», автором якої є Олексій Фурман. Олексій фотодокументаліст і у проекті "Життя після поранення" показав, як українські бійці АТО після поранень звикають до життя в мирних умовах.

Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих- героїв сьогодення. Христина Панасюк, рівненська співачка, заспівала пісень. Це пісні-враження від подій на Сході країни. Пісні про щирі очі тих, хто цінує кожну хвилину життя, виборюючи нашу свободу. Пісні про любов, єдність і милосердя.

Зі сльозами на очах наші вихованці переглядали  виставку, прислухались до кожного слова Христини.     Урок закінчився, а величний дух, живий приклад мужності – це те, що закарбувалося у душах учнів,  майбутніх будівничих України.


Анастасія Барановська, голова ШУП