gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1110
mod_vvisit_counterВчора1464
mod_vvisit_counterЗа тиждень1110
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць32676
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2298567

Зараз (20 хвилин назад): 39
Ваш IP: 54.81.112.7
,
Сьогодні: 2018-06-18 14:25

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Хай добро повертається сторицею!

Щирі слова подяки висловлює родина Максима Гаврилюка, учня Рівненської ЗОШ №20, усім освітнім закладам м. Рівного. Звичайний хлопчик, який боровся за своє життя зі страшною хворобою – гострим лімфобластним лейкозом довгих 6 років. Першими, хто прийшов на допомогу при першому діагнозі, а згодом і рецидиві (хвороба повернулася знову), були всі освітянські родини. Найбільшу підтримку надала рідна двадцята школа, і матеріальну, і моральну. Низький уклін Вам, наші рідні.

На даний час Максимку зроблена операція ТКМ в Польщі. Він потроху повертається до звичайного життя, радіє кожному прийдешньому дню, хоча до повного одужання ще довго.

Наприкінці навчального року, ми були приємно здивовані, школи за числом №9 та №8 виявили бажання передати кошти на реабілітацію нашого хлопчика (збір коштів ми припинили, але Максим приймає  12 підтримуючих препаратів і вони дороговартістні).

Зі сльозами на очах і щемом в серці, ми низько вклоняємось учнівсько – вчительсько – батьківським родинам всіх шкіл, дошкільних закладів та клубів, усім працівникам міського управління освіти. Дякуємо директорам ЗОШ №20 Сукач Ніні Іванівні, ЗОШ №9 Гаврилюк Раїсі Борисівні, ЗОШ № 8 Назарук Ніні В`ячеславівні, завідувачу ДНЗ №40 Прокопчук Олені Григорівні, просимо передати особливе вітання і слова подяки вашим колективам за те, що не забуваєте  й тепер не залишаєте нас на одинці з бідою.

Хай Господь дарує здоров`я та довгі роки всім і кожному з Вас!!!

З безмежною вдячністю родина Гаврилюків