gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1214
mod_vvisit_counterВчора1269
mod_vvisit_counterЗа тиждень5808
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць37374
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2303265

Зараз (20 хвилин назад): 21
Ваш IP: 54.166.160.105
,
Сьогодні: 2018-06-21 20:40

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Перший дзвоник - 2017

Ось і настав він, довгоочікуваний день для усієї дітвори — день зустрічей, день усмішок — День першого шкільного дзвоника. Стало доброю традицією зустрічати перше вересня — початок нового навчального року — як велике і радісне свято.

 

У День знань подвір’я нашої школи наповнилося радісним гомоном. Як і зазвичай для одинадцятикласників і першачків це свято було особливим. 114 малюків вперше переступили шкільний поріг, тримаючи за руки випускників, кожен з яких розумів, що залишається остання нагода, щоб надолужити та примножити свої знання, реалізувати й розкрити себе якнайповніше.

Директор школи Дзюбак Володимир Федорович привітав присутніх з початком нового навчального року, наголосивши на досягненнях учнів. Активні діячі громадського життя школи були нагороджені подячними грамотами.

Одинадцятикласники взяли з першокласників клятву гідно опановувати професію школяра та вручили їм світоч знань.

Учні початкової школи привітали присутніх патріотичним вокально - хореографічним номером.

Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Здавалося, ще жодного разу Гімн України не звучав так потужно, сплітаючи в одне ціле багатоголосся дітей, батьків та вчителів.

Після урочистої лінійки учні та вчителі попрямували до своїх класів на перший урок нового навчального року. На уроках школярі пригадали державну символіку, історичних персонажів,  дізналися про розташування України на карті Європи.

Старшокласники з педагогами обговорювали проблему миру, державної цілісності, поняття європейської держави.

1 вересня - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою.  У цей день від усієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні, нових досягнень і перемог!

Сидорук Т.М., педагог-організатор