gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні571
mod_vvisit_counterВчора1920
mod_vvisit_counterЗа тиждень6086
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10084
mod_vvisit_counterЗа місяць29043
mod_vvisit_counterПопередній місяць56253
mod_vvisit_counterЗагальна1887296

Зараз (20 хвилин назад): 23
Ваш IP: 54.81.131.189
,
Сьогодні: 2017-10-19 10:19

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Дзвінок скликає на уроки

Промайнуло красне літечко й осінь крадькома вступає у свої права. Звісно, перший осінній день завжди асоціюється із початком навчального року. Радісна, галаслива дітвора заповнює своєю присутністю шкільні майданчики. Україна вітає школярів із Святом Знань!

 

Ведучими свята Першого дзвоника стали одинадцятикласники, які востаннє зустрічають 1 вересня. У кожному слові проглядались віра в майбутнє і надія на прийдешніх малюків, які стануть гідними продовжувачами кращих шкільних традицій. А вони, кумедні та розгублені, запевнили присутніх, що готові досягти небувалих висот, розкрити свої таланти.

З вітальним словом до великої шкільної родини звернулась Гаврилюк Раїса Борисівна, директор ЗОШ №9. По-материнськи побажала учням успішного року, подякувала батькам, які завжди є надійною опорою, висловила надію на те, що в Україні нарешті запанує мир і наша держава стане однією з кращих європейських країн.

Та все ж найбільше чекають, коли продзвенить дзвінок. Цьогоріч його довірили першокласниці Стасюк Маринці та одинадцятикласнику Денисенку Владиславу, переможцю інтелектуальних конкурсів і змагань.

Отож, навчальний рік упевнено стартує! Нехай же він буде успішним, натхненним для кожного з нас!

Подгайна В.О., педагог-організатор ЗОШ №9