gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні504
mod_vvisit_counterВчора1060
mod_vvisit_counterЗа тиждень504
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11197
mod_vvisit_counterЗа місяць43414
mod_vvisit_counterПопередній місяць43147
mod_vvisit_counterЗагальна1847264

Зараз (20 хвилин назад): 11
Ваш IP: 54.81.197.127
,
Сьогодні: 2017-09-24 11:48

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


День знань у ЗОШ №6

1 вересня 2017 року в ЗОШ № 6 пролунав Перший дзвінок. На святі були присутні учні, батьки, вчителі, випускники школи попередніх років, гості. З вітальними словами до учнів школи звернувся директор Ковальчук П.П.

Діти прийшли у вишиванках, з великим піднесенням співали Гімн України, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв АТО, випускників нашої школи Свідерського Дмитра та Васюка Олександра, поклали квіти до пам’ятної дошки. Під час свята свої таланти демонстрували не лише старші школярі, але й першокласники. Вони із хвилюванням розповідали вірші,  а Катерина Захар, учень 1 класу, навіть заспівав веселу пісню. По завершенні свята в класах був проведений перший урок «Україна – європейська держава» Вчителі говорили з учнями про нашу державу, її єдність і нероздільність, роль і місце України в житті Європи; важливість для України співпраці з країнами ЄС; здобутки і досягнення свого народу та європейських народів. Під час цікавих відео-вікторин діти ознайомилися із визначними пам’ятками України та Європи, що ввійшли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Чубко М.І., педагог-організатор ЗОШ №6