gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1214
mod_vvisit_counterВчора1269
mod_vvisit_counterЗа тиждень5808
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць37374
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2303265

Зараз (20 хвилин назад): 20
Ваш IP: 54.166.160.105
,
Сьогодні: 2018-06-21 20:42

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Навчальний рік розпочинаємо обговоренням важливих питань

29 серпня 2017 року відбулося засідання педагогічної ради «Досягнення та виклики на шляху створення нової української школи».

 

Розпочала засідання директор школи №9 Гаврилюк Р.Б., яка тезисно ознайомила присутніх із роботою школи за 2016-2017 н. р. та завданнями на 2017-2018 н. р. (із повною версією доповіді можна ознайомитися на шкільному сайті). Питання «Сучасна школа як середовище для формування ключових компетентностей учнів» висвітлила заступник директора з навчально-виховної роботи Кондратюк В.М. Із досягненнями, інноваціями та проблемами виховання у сучасній школі розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Вєтрова Л.В.

Творчі групи працювали над випереджувальним завданням. Із результатами напрацювань колег ознайомили їхні керівники. Так, група на чолі з Іщуком І.М. працювала над питанням «Якісна середня освіта як запорука успіху в майбутньому». Підсумувала роботу з проблеми щодо створення фундаменту успішності дитини початкової школи в умовах нової української школи вчитель Малецька О.І. Такий аспект як виховання національної гідності дітей у контексті цінностей української  культури та історії презентувала Дем’янюк Н.О. Творча група під керівництвом Куліш Н.В. проаналізувала технології здійснення інноваційної освіти в школі. На педраді також розглянуто питання щодо стану впровадження інклюзивної освіти (керівник групи Мельник Н.А.) та «Виховання здорової дитини – завдання сучасної школи» (керівник Косінська Г.О.).

З-поміж рекомендацій слід виділити першочергові завдання:

1.  Забезпечити створення умов у початковій школі для переходу на 12-річний термін з 1 вересня 2018 року та реалізацію нового Державного стандарту початкової освіти.

2.  Організувати навчальний процес у 5-9 класах за оновленими програмами.

3.  Постійно працювати над створенням якісного доступу до використання інформаційно-комунікаційних технологій.

4.  Формувати здоров’язбережувальне середовище та забезпечити належні умови для реалізації інклюзивної  освіти.

5.  Посилювати формування духовних і моральних цінностей учнівської молоді як запорука побудови демократичного суспільства.


Подгайна В.О., педагог-організатор ЗОШ №9