gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1211
mod_vvisit_counterВчора1269
mod_vvisit_counterЗа тиждень5805
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць37371
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2303262

Зараз (20 хвилин назад): 18
Ваш IP: 54.166.160.105
,
Сьогодні: 2018-06-21 20:39

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


З Днем Знань!

День Знань, 1 вересня – свято, яке усім нам щороку нагадує про те, що кожен, незалежно від віку, завжди повинен і може вчитися! У цей день усі школи країни відкривають свої двері допитливим, талановитим та старанним учням, а вчителі, уже скучивши за своїми підопічними, готові відкривати їм цікавий та незвіданий світ знань. Як завжди, затишно та гостинно було в цей день і на калиновому подвір’ї Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28.

 

2017-2018 н.р. знаменується щедрим поповненням нашої шкільної родини допитливими першокласниками, які були найбільш зосередженими під час традиційної шкільної лінійки. Особливе завдання сьогодні мала учениця 1-Б класу Анна Шнайдер, якій було довірено у парі з одинадцятикласником Назаром Кубком подати перший шкільний дзвоник для всіх учнів та вчителів, що знаменував початок першого уроку та вдалий старт навчального року.

Побажаннями наснаги та плідної праці привітав усіх зі святом директор школи Іван Стефанович Віднічук, який наголосив на необхідності та важливості виховання підростаючого покоління згідно з новими стандартами української освіти, успіхах випускників нашої школи та завданнях нового навчального року.

Отож вітаємо усіх школярів, вчителів та батьків з початком нового навчального року, нехай він принесе нові відкриття, захоплення, знання та нові перемоги!


Олена Павлюк учитель історії ЗОШ №28