gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1214
mod_vvisit_counterВчора1269
mod_vvisit_counterЗа тиждень5808
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць37374
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2303265

Зараз (20 хвилин назад): 20
Ваш IP: 54.166.160.105
,
Сьогодні: 2018-06-21 20:41

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Літня академія «Польща – Білорусь - Україна»

З 9 по 14 липня 2017 року вихованці РГ «Гармонія» взяли участь у Міжнародній літній академії за участю шкіл з Польщі, Білорусі та України, що пройшов у м. Соколув-Підляський, Республіка Польща.

 

Захід відбувався на базі Будинку Милосердя «Caritas» за сприяння Програми Транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна. На офіційному відкритті академії з вітальними словами та акцентом на важливості інтеграції молоді виступили старший єпископ Антоній Пацифік Дідич, віце-спікер Сейму Республіки Польща Марія Коц , заступник директора Програми «Польща – Білорусь - Україна» Томаш Єджеєвський.

У рамках насиченої програми учні трьох країн мали нагоду познайомитися, представити свої країни, спілкуватися у неформальній обстановці, обмінюватися думками, брати участь у тренінгах,, майстер класах, спільній ігровій діяльності, екскурсіях та глибше пізнати аспекти життя країн-сусідів.

У рамках заходів учні відвідали визначні місця столиці Польщі – Варшави, серед яких старе місто, Королівський палац, Національний стадіон. Під час іншої подорожі  до міст Цехановец та Корицин учасники познайомилися з історією та сучасністю міст в музеї рільництва та ботанічному саду.

Незабутніми видались і відвідини регіональної пожежної частини, де пожежники продемонстрували сучасне обладнання, організацію та методи роботи служби.

Цікаво проходили і вечори біля вогнища, під час яких присутні частувати один-одного  власними національними  стравами, співали найпопулярніші пісні своїх країн, ділилися враженнями від почутого та побаченого.

Як підсумок перебування у Академії стало чудовим зразком інтеграції молоді трьох країн, який, сподіваємось дасть в майбутньому поштовх до нових починань на теренах нової Європи.

Тимощук С.О., заступник директора з НВР РГ «Гармонія»