gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1210
mod_vvisit_counterВчора1269
mod_vvisit_counterЗа тиждень5804
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць37370
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2303261

Зараз (20 хвилин назад): 17
Ваш IP: 54.166.160.105
,
Сьогодні: 2018-06-21 20:39

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Святкуємо «закриття» табору «Веселка»

«Ну от і все, прощатись час настав…» - три тижні цікавого, веселого та активного життя у таборі «Веселка» промайнули, наче 3 дні. Мешканці табору зібралися на останню лінійку. Ніби все, як звичайно, але у повітрі все ж відчуваються сумні нотки. Адже за зміну усі діти табору здружилися і згуртувалися між собою і зі своїми вихователями. Після експрес-сніданку у табірному блоці спостерігалося небувале пожвавлення – адже всі загони сьогодні залишились у таборі, всі вісім – сьогодні немає екскурсій та походів. Зате усі готуються до заключного концерту.

Тож об 11.00 год. прозвучали позивні і святковий концерт присвячений закриттю табірної зміни розпочався. Звучали пісні та вірші, кожен загін представляв свій концертний  номер. А 7-й та 8-й англомовні загони представили цілий блок: відео презентації, пісні та ігри. Спілкувалися включно англійською!!!. Весела динамічна пауза підняла весь зал зі своїх місць і нескінченно довгий імпровізований «потяг», де вагончиками були дітки помандрував по залу під ритмічну музику. Фінальним акордом став виступ переможців міського конкурсу флешмобів «Діти і мир».

А після смачного обіду всі зібралися в актовій залі на дискотеку. Запальні хітові мелодії та пісні так «завели» публіку, що спинити і заспокоїти її було досить важко.  Але все гарне має властивість колись закінчуватися. Тож завершилась зміна і в нашому таборі, і всі попрощалися до осені, коли першовересень знову запросить усіх на шкільне подвір’я.

Л.Міщук, керівник прес-клубу