gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1214
mod_vvisit_counterВчора1269
mod_vvisit_counterЗа тиждень5808
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць37374
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2303265

Зараз (20 хвилин назад): 21
Ваш IP: 54.166.160.105
,
Сьогодні: 2018-06-21 20:40

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


День розваг

Передостанній день роботи пришкільного табору «Веселка» при ЗОШ №27. Завтра - закриття табірної зміни. А сьогодні - життя тут іде своїм  поступом: зранку - традиційна лінійка, після сніданку – походи  до парку сімейного відпочинку «Sky-up», у ТРЦ «Екватор» на боулінг, цікаві заняття у гуртках та повсякденні загонові справи. Непомітно наближається час обіду. До табору повернулис я ті, хто був на батутах та атракціонах, у боулінгу чи у парку культури та відпочинку. Всі стомлені, але задоволені. А по обіді мешканців «Веселка» чекало нове розважальне дійство – мультфільм  «Воруши ластами»  від Луцького пересувного 3D-кінотеатру. Надягнувши спеціальні 3D-окуляри, дітвора опиняється у фантастичному світі мультфільму, де разом  із головним героєм – черепашкою, поринає у пригоди. Півторагодинний сеанс збіг майже непомітно. Збуджені  і щасливі діти виходять із зали, жваво ділячись враженнями від побаченого й відчутого…  Вже майже не лишається часу ні на які справи, крім підсумкової  лінійки. Завтра – буде новий   день  і «веселкова» дітвора прощатиметься з табором до наступного літа.

Л.Міщук, керівник прес-клубу