gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2055
mod_vvisit_counterВчора2414
mod_vvisit_counterЗа тиждень9197
mod_vvisit_counterПопередній тиждень16473
mod_vvisit_counterЗа місяць50144
mod_vvisit_counterПопередній місяць49827
mod_vvisit_counterЗагальна2251954

Зараз (20 хвилин назад): 29
Ваш IP: 54.159.85.193
,
Сьогодні: 2018-05-24 22:48

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Благодійні акції до дня Святого Миколая

Так вже склалося, що і дорослі і діти з нетерпінням чекають зимових свят, серед яких – День Святого Миколая. Саме цього дня трапляються чудеса та дива. Саме цього дня Миколай Чудотворець приносить усім діткам, які були слухняними, подаруночки про які вони просять Святого у своїх молитвах та листах. І так хочеться, щоб чудо здійснилося для усіх, хто його потребує. Однією з чеснот, на які звертає увагу Миколай – це є добрі діла, які ми робимо протягом року. А усім відомо, що творити добро ніколи не пізно і таких справ ніколи не буває забагато. Так, громада ЗОШ №27 реалізовує щорічний проект «Твори добро», бере участь у немалій кількості благодійних акцій, спрямованих на  допомогу тим, хто її потребує  найбільше! І грудень місяць став надзвичайно плідним на такі акції.

Одна з них (акцій) проходила під назвою «Не будь байдужим». Суть акції – допомога дітям Луганщини. Таким чином, учні школи збирали іграшки, канцелярські товари та цукерки  аби відправити на Схід нашої країни. Крім того, школярі писали листи, вітання та готували тематичні малюнки для своїх ровесників Луганського краю. Спільними зусиллями було зібрано: 250 зошитів, 10 альбомів, 5 кольорових наборів, 20 ручок, 2 упаковки олівців, 5 наборів фломастерів, 4 набори кольорових олівців, 3 упаковки пластиліну, 1 набір фарб, 20 дитячих книжечок, 10 іграшок, 6 кг цукерок та 20 листів.

Учні 2-Г класу (Кутуза О.М.) відвідали Дитячий Будинок та привітали діток зі святом Миколая подарунками (дитячий одяг, памперси, печиво).

Щорічна акція «Діти-дітям» - допомога дітям міста Рівного, які знаходяться

у скрутних життєвих обставинах. Збирали одяг, взуття, іграшки, книги та канцелярське приладдя. У результаті було зібрано: 11 мішків іграшок, 20 пакетів одягу, 10 пакетів взуття, 2 коробки канцтоварів, 2 коробки книг та передано в Парламент дітей міста.

Ще одна акція «Добро на Різдво» має на меті привітання дітей із малозабезпечених сімей, дітей, переселених з тимчасово окупованих територій, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-напівсиріт та дітей, які проживають в мікрорайоні школи, і ніколи не відвідували її у зв’язку з хворобою. Збір коштів для придбання подарунків організовує учнівський комітет ЗОШ № 27. Так, спільним зусиллями було зібрано: 4268 грн., на які придбано продуктові (фрукти, печиво, цукерки) пакети для дітей мікрорайону, а нашим діткам подаровано солодкі подарунки.

І, нарешті акція «Ми разом», що стосується допомоги військовим у зоні АТО. Волонтерами нашої школи було організовано плетіння зимової маскувальної сітки. Крім того, учні здавали макулатуру, пластмасові кришечки,  приносили теплий одяг, печиво, писали листи та малювали малюнки, виготовляли листівки з привітаннями. Зібрані речі були передані через волонтерську організацію «Покрова» та волонтерів «Фонду Руєвит»  до Авдіївки в промзону правого сектору 25-ого батальйону до військового з позивним «Давінчі», в Сіверодонецьк до розвідника з позивним «Гром».

В одному старому мультфільмі головний   герой сказав фразу «Роби добро та кидай його у воду, -   і воно обов’язково до тебе добром і повернеться!». Звичайно, хотілося б, щоб не лише у країні, але і у цілому світі було менше тих, хто потребує такої допомоги, почуваючи себе знедоленим чи обділеним. Але наш обов’язок – не забувати творити добро, не чекати за це нагороди чи визнання – і воно до нас добром і повернеться.


Я. Соболь, голова комісії Милосердя