gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2053
mod_vvisit_counterВчора2414
mod_vvisit_counterЗа тиждень9195
mod_vvisit_counterПопередній тиждень16473
mod_vvisit_counterЗа місяць50142
mod_vvisit_counterПопередній місяць49827
mod_vvisit_counterЗагальна2251952

Зараз (20 хвилин назад): 29
Ваш IP: 54.159.85.193
,
Сьогодні: 2018-05-24 22:47

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


«Ранкова роса» на фестивалі «Орелі»

Багата Україна талантами, щедра на красу!

У кожній області – свої звичаї, обряди, пісні, ремесла… Все це споконвіку створював народ – дарував незрівнянну красу людям різних часів і поколінь, посилав віру і надію.

Приємно, що до участі у Всеукраїнському дитячому фестивалі «Орелі» 17-18 грудня 2016 року було залучено наш гурт «Ранкова роса» Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №28, який в черговий раз на високому рівні продемонстрував, як відзначають цикл Різдвяних свят на Поліссі.

Наші юні артисти натхненно виконували поліські колядки і щедрівки, показали обряди «водіння коня» та «водіння кози», намагаючись передати правдивість і достовірність народних традицій.

Гуртківці у складі Володько Мар’яни, Гречко Дарини, Жолнерчук Анни і Яни, Іванчук Надії, Крайчинської Олі, Левосюк Аліни, Маркович Маргарити, Поліщук Олександри, Прибатень Олександри і маленького Данилка демонстрували, як наші земляки-поліщуки у своїх піснях і різних дійствах виражали побажальні тексти господарям, а ті обдаровували їх смачними гостинцями.

А ще провели для всіх учасників дійства майстер-клас із розучування поліських колядок та представили традиційну поліську кухню – готували пісні страви (борщ з білими грибами, потапці, солодку пшоняну кашу та узвар із сушених ягід та фруктів).

Глядачі, всі  гості та учасники фольклорного фестивалю щиро аплодували нашим милим «росинкам». А як уважно всі розглядали різдвяну атрибутику!

Ірина Варава, учитель української мови та літератури ЗОШ № 28