gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1200
mod_vvisit_counterВчора1425
mod_vvisit_counterЗа тиждень7219
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць38785
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2304676

Зараз (20 хвилин назад): 18
Ваш IP: 54.158.15.97
,
Сьогодні: 2018-06-22 20:22

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Свято Миколая у початковій школі

Якщо запитати у дітей, за що вони люблять зиму, то відповідь буде майже однаковою – за свята, Новий рік та подарунки. І першим великим та радісним святом є 19 грудня – день Святого Миколая. Саме до нього наші дітки пишуть свої листи з проханням про омріяні подарунки. Але кожен з них знає, що лише добрим та слухняним діткам Микола-Чудотворець приносить те, про що вони просять. Тому не дивно, що до дня Святого Миколая відбувається маса заходів: благодійних та мистецьких акцій, концертів та казково-розважальних дійств.

Так 19 грудня початкова школа  ЗОШ №27 представила два неповнорні казково-пізнавальні дійства. Для учнів 1-их класів підготувала захід В.Василишина з 1-Б класом, а для 3-іх класів – 3-В (Л. Панас). І дітки і їх класні керівники попрацювали на славу. Кожен із заходів був яскравим і цікавим. Були тут злі і добрі герої: баба Яга, віхола, Снігова королева, чорти (які чинили перешкоди приходу Святого Миколая, намагалися вкрасти подарунки тощо), а також фея, добрі янголи, слухняні дітки та сам Миколай. Цікавим було те, що у ході дійства розкривалась історія виникнення свята та історія життя хлопчика Миколи, який і став завдяки своїм вчинкам та вірі Миколою-Чудотворцем. На завершення додамо, що як і в кожній казці, добро перемогло, зло – було покаране, а усі слухняні дітки отримали подарунки від Святого Миколая.


В.Жежук, педагог-організатор