gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні793
mod_vvisit_counterВчора1507
mod_vvisit_counterЗа тиждень793
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9678
mod_vvisit_counterЗа місяць31946
mod_vvisit_counterПопередній місяць45876
mod_vvisit_counterЗагальна1584697

Зараз (20 хвилин назад): 20
Ваш IP: 54.145.81.105
,
Сьогодні: 2017-04-23 14:59

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Свято Святого Миколая

Зимовий день Святого Миколая – одне із найбільш шанованих християнських свят, день смерті Миколи Чудотворця. Це свято святкується набагато масштабніше ніж Новий рік. У багатьох європейських країнах День Святого Ніколауса, в країнах СНД день Святого Миколая – одне з найрадісніших свят для дітей. Християни вірять, що і до цього дня він робить безліч чудес. Приносить дітям подарунки, зціляє хворих, дарує надію людям.

19 грудня 2016 року в Рівненському природничо – математичному ліцеї «Елітар» відбулося Свято. Учні всіх класів, вчителі та всі робітники ліцею отримали солодкі подарунки від Святого Миколая. Свято пройшло весело та цікаво. Учні 9 класу фізико – математичного профілю підготували театралізоване дійство, в якому два чорта спробували зашкодити святу, але Ангел і Святий Миколай все виправили.

Вчитель математики, класний керівник 9 ФМ класу ПМЛ «Елітар» Турченюк І.В.