gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2071
mod_vvisit_counterВчора1697
mod_vvisit_counterЗа тиждень7826
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11197
mod_vvisit_counterЗа місяць31123
mod_vvisit_counterПопередній місяць46945
mod_vvisit_counterЗагальна2184447

Зараз (20 хвилин назад): 37
Ваш IP: 54.80.8.44
,
Сьогодні: 2018-04-19 23:56

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Порадіймо за дитину!

Зовсім нещодавно ми тримали «Сонце в моїх долонях». Так-так, не дивуйтеся! Саме таку назву має перша збірочка поезій учениці 9-го класу Рівненської ЗОШ №20 Ушарук Вікторії. Нам і справді було тепло і сонячно, а іноді щемно до глибини душі від читання її віршів.

«Заплющить очі не дозволить світло, // Сказати слово не дозволить тиша…» - так, це уже справжня поезія! Кількома виданнями побачила світ ця дебютна книжина «Сонце в моїх долонях».

Аж ось у грудні – знову презентація нової збірки Вікторії Ушарук «Вірність між рядків». У першій частині «Війна між світами» авторка пропонує читачам поезії патріотичного змісту. Юна письменниця порушує гострі соціальні проблеми, глибоко переймається питанням АТО, з болем пише про наслідки неоголошеної війни і, будучи справжнім патріотом, бажає, щоб настав мир на нашій землі:

Мир – у наших надіях.

Мир – берегти.

Мир у наших надіях.

Мир… Бо всі ми брати!

У другій частині «Гра дзеркал» переважає інтимна лірика. Слова 15-річної поетеси звучать дуже по-дорослому, з такою чуттєвістю та експресивністю – аж до мурашок по тілу:

Губи кусаєш до болю, до крові,

Так сильно кулаки стискаєш.

Опівночі не дають спокою думки –

У них ти птахом літаєш.

Презентація збірки «Вірність між рядків» відбулася 19 грудня на базі Рівненської обласної бібліотеки для дітей. Відкрив її Настоятель Ульбарівського храму УПЦ Київського Патріархату отець Тарас Кущевий, який акцентував увагу на цінності людського таланту і відкрив секрети  знайомства з юним даруванням і теплом її рядків.

Цікаво, що ініціатором відкриття творчості Вікторії була і є її бабуся Валентина Малярчук, яка на представленні також повідала чимало історій становлення її внучки як поетеси.

Серед запрошених гостей був і директор видавництва «Волинські береги» Віталій Власюк, який розповів про складнощі видання творів сучасних ще невідомих письменників.

Яскравим був виступ відомого письменника, просвітянина Миколи Пшеничного, який «мав честь редагувати дві її книжки». Пан Микола із великим захопленням говорив про надзвичайну працелюбність Вікторії, дивувався її моральній зрілості. Дівчина, в свою чергу, зазначила, що письменника вона вважає своїм другим дідусем!

З вітальними словами  до винуватиці торжества звернулися її класний керівник Бухонська Тамара Євгенівна та друзі-однокласники.

Однолітки Вікторії з Рівненської ЗОШ №18 декламували її твори вперше на публіку, що стало приємним і несподіваним сюрпризом для самої авторки.

Та все ж найбільше оплесків отримала сама Вікторія Ушарук, яка надзвичайно емоційно та щиро, енергійно та водночас ніжно  читала свої поезії, і тим самим створила атмосферу затишку і любові у залі бібліотеки.

Завершилася презентація традиційним фотографуванням «на пам'ять» та підписуванням книги автором усім, хто придбав збірку Вікторії Ушарук «Вірність між рядків».

Сподіваємося, що творча душа Вікторії, милої дев’ятикласниці Рівненської ЗОШ №20, буде і надалі натхненна поетичною Музою!


З.Сидорук, педагог-організатор