gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1200
mod_vvisit_counterВчора1425
mod_vvisit_counterЗа тиждень7219
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць38785
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2304676

Зараз (20 хвилин назад): 18
Ваш IP: 54.158.15.97
,
Сьогодні: 2018-06-22 20:22

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Всеукраїнський тиждень англійської мови у Рівненській загальноосвітній школі № 20

Із 12 по 18 грудня 2016 року з метою популяризації іноземної мови серед учнівської молоді у Рівненській ЗОШ №20 (директор Сукач Н.І.) був проведений  Тиждень англійської мови. Упродовж якого учні мали змогу проявити свою ерудицію та кмітливість, продемонструвати знання з англійської мови, історії, літератури та географії країни мову, якої вивчають.  Учні 8 та 11 класів відвідали Рівненську обласну наукову бібліотеку імені Короленка.  Дізналися про міжнародні програми, проекти, конкурси та презентації, що реалізуються в співпраці Window on America, Посольством США, Американською Радою з міжнародної освіти, Британською Радою, Корпусом Миру. Працівники та волонтери запросили учнів на Різдвяні засідання клубу «English club». У дружньому колі одинадцятикласники поділилися своїми планами на майбутнє, восьмикласники з цікавістю розглянули новинки літератури. Діти охоче грали в рольові ігри з ляльками, із захопленням спостерігали за роботою 3D принтера, відвідали ресурсний центр.

15 грудня 2016 року у школі були проведені заходи, присвячені пам’яті видатного поета та драматурга Вільяма Шекспіра, адже саме у 2016 році увесь світ відзначав 400 річницю від дня його смерті. Учні школи, вчителі та батьки мали змогу доторкнутися до неперевершеного таланту письменника епохи Відродження. Творчість Шекспіра, його бачення світу є зрозумілими людям, які розмовляють різними мовами, тому й сьогодні спадщина поета не втрачає своєї цінності. У 8 класі (вчитель  Ліщинська О.В.) було проведено урок домашнього читання «William Shakespeare»,  на якому були використані матеріали та завдання рекомендовані British Council. Члени ШЕК "Гроно" разом з учнями 6 класу (учитель Гречковська Н.Б.) перегорнули сторінки пізнавальної книги-подорожі "Видатні постаті епохи Відродження. В. Шекспір." Діти із задоволенням переглянули відео, активно обговорили "Шекспірівське питання" .Учні 9 класу підготували та провели арт-моб «Афоризми великого Шекспіра» (учитель Ільків В.В.), до якого долучилися учні усіх класів, батьки та учителі школи.

Усі ці заходи спонукали учнів до подальшого та успішного вивчення англійської мови, сприяли розвитку читацьких інтересів та пізнавальної активності.


Ліщинська О.В., учитель англійської мови