gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2055
mod_vvisit_counterВчора2414
mod_vvisit_counterЗа тиждень9197
mod_vvisit_counterПопередній тиждень16473
mod_vvisit_counterЗа місяць50144
mod_vvisit_counterПопередній місяць49827
mod_vvisit_counterЗагальна2251954

Зараз (20 хвилин назад): 29
Ваш IP: 54.159.85.193
,
Сьогодні: 2018-05-24 22:48

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Всеукраїнський тиждень англійської мови в НВК № 14

“Those who know nothing of foreign languages know nothing of their own.” Johann Wolfgang von Goethe

Дізнатися багато нового і цікавого вдалося учням НВК № 14 впродовж Всеукраїнського тижня англійської мови  12-16 грудня, яким  відзначили закінчення року англійської мови в Україні.

Під керівництвом вчителів англійської мови Сидорчук Л.Г та Єлхової В.Я було проведено ряд цікавих заходів. Гра « The Smartest Kids» для учнів 5-7 класів, що відбулася 13 грудня, згуртувала дітей та дала можливість проявити здібності, логіку, мислення та знання англійської мови. У чесній боротьбі перемогу здобула команда «Snow». 14 грудня відзначили Шекспірівський день – дев’ятикласники підготували листівки та вітали учнів, вчителів та гостей школи. Вибухом емоцій завершився 15 грудня    квест  «How  do you know Great Britain» для учнів  5-8 класів. Допомагали  провести гру більше десяти педагогів закладу. Діти показали не лише знання історії та культури Великобританії, а й надзвичайну кмітливість та чудову командну роботу. Перемогу здобули учні 7-го класу. До заходів були залучені і найменші учні. Вони із задоволенням виготовляли новорічні листівки та розучували Різдвяні пісні. Цікавинкою тижня став інтерактивний конкурс «Шекспірівськими стежками»: вчитель Сидорчук Л.Г. запропонувала учням переглянути ряд відеороликів на своєму блозі та виконати завдання за їх змістом. Найактивнішими були учні 4-А класу. Відбувся також традиційний конкурс стіннівок, присвячених життю і творчості В.Шекспіра. Учні 6-го класу здобули перемогу, бо підготували найбільше газет.

Впродовж тижня у вестибюлі школи  до огляду були представлені інформаційний куточок «Reasons for learning English», виставки «Цікаві факти про англійську мову» та «Англійські прислів’я з українськими відповідниками», вернісаж «They changed the world». На перервах демонструвалися інформаційні відеоролики про Шекспіра та його творчість.

Завершився тиждень підсумковою лінійкою, на якій учні 6 та 7 класів  озвучили мультфільми виробництва  British Council  «Romeo and Juliet», «Hamlet», «William Shakespeare». Солодкими подарунками, сертифікатами та грамотами нагороджені переможці та найактивніші учасники заходів Всеукраїнського тижня англійської мови.


Міністерство інформації Шкільного парламенту