gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні471
mod_vvisit_counterВчора1775
mod_vvisit_counterЗа тиждень9542
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11842
mod_vvisit_counterЗа місяць26502
mod_vvisit_counterПопередній місяць55334
mod_vvisit_counterЗагальна1988402

Зараз (20 хвилин назад): 35
Ваш IP: 54.242.205.33
,
Сьогодні: 2017-12-16 07:09

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Конкурсна програма «Варвара краса – довга коса»

З приходом прекрасної зимової пори розпочалися обрядові свята зимового циклу. Напередодні святкування Дня Варвари Великомучениці в Рівненському НВК № 26 пройшла конкурсна програма «Варвара краса – довга коса».

Програма була поділена на два етапи: для учениць 1 – 4 класів та для учениць 5 – 11 класів. Напередодні конкурсу у всіх учасниць виміряли довжину волосся та товщину їхньої коси. Учасниці початкової школи дуже активно взяли участь у програмі. Всі глядачі у залі мали можливість побачити чудове дефіле від наших маленьких Варварочок та їхні чудові презентації.

Журі було не просто, але вони визначили переможців у наступних номінаціях: «Найдовша коса», «Українська коса», «Найерудованіша красунечка» та «Умілі рученята».

Учениці 5 – 11 класів також дивували глядачів своїм дефіле та презентаціями. Проте, це не всі сюрпризи, які очікували на наших учасниць. До нашого навчального закладу завітали учні Міжшкільного навчально – виробничого комбінату на чолі з їхнім директором – Кирилюк Тетяною Миколаївною та педагогами закладу. Дівчата показали майстер – клас по плетінню зачісок та складанню серветок до святкового столу.

Наші конкурсантки також демонстрували свої шедеври зачісок на моделях. Кожна з них була неповторною та несподіваною. Журі було непросто, але в цьому конкурсі було визначено переможців у номінаціях «Креативний перукар» та «Юна дизайнерка зачісок».

Під час конкурсу «Юна господарочка» всі учасниці мали змогу відтворити вироби з серветок, які їм показали учениці навчально – виробничого комбінату. Глядачі теж навчилися сервірувати стіл до свят.

Вся конкурсна програма додала і учасницям, і глядачам позитивного настрою. Окреме спасибі хочеться сказати нашим гостям з Міжшкільного навчально – виробничого комбінату та їхнім ученицям, які, доречі, порадували своєю майстерністю не тільки глядачів, а й деяких наших педагогів.

Тимощук М.М., педагог – організатор Рівненського НВК №26