gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2053
mod_vvisit_counterВчора2414
mod_vvisit_counterЗа тиждень9195
mod_vvisit_counterПопередній тиждень16473
mod_vvisit_counterЗа місяць50142
mod_vvisit_counterПопередній місяць49827
mod_vvisit_counterЗагальна2251952

Зараз (20 хвилин назад): 30
Ваш IP: 54.159.85.193
,
Сьогодні: 2018-05-24 22:46

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


“A PIECE OF ART” in Humanitarian Gymnasium

Poetry turns words into art. When the poetry touches our hearts with its solemnity and tenderness, we feel special delicacy and festivity.

Гучною подією завершився рік англійської мови у РГГ. У четвер, 15 грудня 2016 року відбувся урочистий літературно-поетичний фестиваль, присвячений творчості англійських поетів, письменників, драматургів. У фестивалі взяли участь гімназисти молодшої, середньої та старшої ланки. Класичні поетичні твори в обрамленні чудової музики звучали особливо зворушливо й натхненно.

Молодші школярі захоплено аплодували своїм одноліткам, які весело й талановито зіграли героїв улюблених казок та продемонстрували цікаві інсценівки англійською мовою.

Учасники фестивалю середніх та старших класів читали класику, сучасну поезію та власні поетичні творіння. Серйозні та жартівливі, розважальні й такі, що вражали до глибини душі – усі ці твори звучали у прекрасному виконанні, а головне, були захоплено сприйняті вдячним глядачем.

Надзвичайно приємно почути хороші відгуки дітей, колег та батьків. Напевно, такі заходи надихають на творчість, допомагають вірити в диво та просто жити недарма…

If I were blue, I’d be the sky.

If I were red, I’d be fire making molten rock.

If I were yellow, I’d be a tulip.

If I were green, I’d be a tree or grass making the ground look beautiful.

Yes, beautiful indeed!

So let us live a colourful life! And let it be beautiful! Or let it just be…


Оксана Філіпчук, учитель англійської мови РГГ