gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2053
mod_vvisit_counterВчора2414
mod_vvisit_counterЗа тиждень9195
mod_vvisit_counterПопередній тиждень16473
mod_vvisit_counterЗа місяць50142
mod_vvisit_counterПопередній місяць49827
mod_vvisit_counterЗагальна2251952

Зараз (20 хвилин назад): 28
Ваш IP: 54.159.85.193
,
Сьогодні: 2018-05-24 22:47

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


«Нова школа – простір освітніх можливостей»

«Нам потрібен не тюнінг системи, а нові результати». Лілія Гриневич

14 грудня 2016 року в актовій залі Рівненської загальноосвітньої школи № 25 відбулись загальношкільні батьківські збори «Нова школа – простір освітніх можливостей».

7 грудня початок циклу зимових свят, які готують усіх нас до величного свята Різдва Христового. Учні 5-В, 6-В класів – переможці шкільного конкурсу «Різдвяний вертеп» - та 10-А класу розпочали збори колядкою та театралізованим дійством. Таким чином було представлено реалізацію Програми національного виховання учнівської молоді, зокрема формування ціннісного  ставлення до мистецтва. Також батьки, учні, вчителі долучились до конкурсу «Екоялинка», найкращі зразки якого знаходились у святково прибраній залі.

Заступник директора з виховної роботи Ковальчук Наталія Олександрівна ознайомила присутніх  із реформою освіти, яка на десятиріччя визначить освітній ландшафт України. Освіта потрібує докорінних змін, які зупинять негативні тенденції, перетворять школу на важіль соціальної рівності та згуртованості, економічного розвитку і конкурентоспроможності України.

Сьогодення вимагає від дітей швидкого і якіснішого входження у світ дорослих, що не завжди відбувається спокійно і без насильства. Будь-які прояви насильства щодо дітей заборонені законодавством України. Попри це, діти продовжують потерпати від різноманітних проявів насильства. Школярі часто залишаються незахищеними від насильства у багатьох сферах життя – вдома, на вулиці, у школі, а кривдять їх як інші діти, так і дорослі. Про це наголосили у своїх виступах соціальний педагог Майданюк Оксана Василівна та практичний психолог Бойчук Наталія Василівна. Соціально-психологічною службою школи були надані рекомендації щодо подолання проявів насильства у шкільному та сімейному середовищі. Батьківська громада була запрошена до діалогу. Адже тільки у співпраці «батьки-діти-вчителі» можна досягти бажаних результатів.


Заступник директора з виховної роботи Ковальчук Н.О.