gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1339
mod_vvisit_counterВчора1711
mod_vvisit_counterЗа тиждень3050
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць39881
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2454405

Зараз (20 хвилин назад): 23
Ваш IP: 54.161.71.87
,
Сьогодні: 2018-09-25 20:35

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


«Нам потрібне мирнe небо»

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята  долучилася і наша школа.

Детальніше...

 

Добро керуватиме світом

Рада організаторів  шкільного життя  Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Володимира Короленка до Міжнародного дня миру ініціювала проведення естафети «Біг Миру».

Детальніше...

 

Нехай на всій Землі панує мир!

Уже п’ятий рік для України питання миру стоїть дуже гостро. Тому, напевно, в Міжнародний день миру, який відзначається 21 вересня, хочеться ще раз акцентувати увагу на необхідності мирного співіснування. Люди не повинні знищувати один одного!

Детальніше...

 

Ми за те, щоб мир був на землі

21 вересня увесь світ відзначає День миру. Привернути увагу до проблеми миру на землі – ось основна мета відзначення цього дня. В усіх куточках світу, навіть у далекій Африці, проводять заходи, спрямовані на привернення уваги до проблеми миру.  В рамках Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» відбулися заходи і в Рівненській гуманітарній гімназії.

Детальніше...

 

Патріотичний флешмоб у Рівненському НВК «Колегіум» до Міжнародного дня миру

Мир – найзаповітніше бажання кожного українця, це слово, яке асоціюється з життям і  щастям.  Тому 21 вересня 2018 року Міжнародний день миру у Рівненському НВК «Колегіум» відзначили патріотичним флешмобом.

Детальніше...

 

"Мир за мир"

21.09.2018 р. з нагоди Міжнародного дня Миру паралель учнів 2-х класів НВК №12 під керівництвом учнів з комісії по роботі з молодшими школярами та педагога-організатора взяли активну участь у конкурсі малюнків на асфальті ”Ми за мир”.

Детальніше...

 

Свято «Миролюбиві українці» у ЗОШ№18

На подвір’ї школи ЗОШ №18 21 вересня майоріли  жовто-блакитні стрічки, кульки і прапорці, гучно збиралися у сонячному колі яскраві і святково одягнені діти.  Лунає пісня про мир. Так починається свято «Миролюбиві українці».

Детальніше...

 

«Миру в Україні бути!»

З метою відзначення Міжнародного дня миру та привернення уваги дітей та молоді до питань збереження миру та дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги 21 вересня 2018 року учнівський та педагогічний колектив НВК №17 долучилися до Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру».

Детальніше...

 

Діти, за мир у всьому світі!

21 вересня 2018 року в Рівненській загальноосвітній школі №6 до Міжнародного Дня миру, відбувались ряд заходів, які підготувала голова учнівського самоврядування Машлай Олександра.

Детальніше...

 

Мир – це…

Щорічно 21 вересня відзначається Міжнародний День Миру. Тому саме сьогодні у РКГ «Престиж» було організовано флешмоб «Мир – це…».

Детальніше...

 

«Хай буде мир на всій Землі»

21 вересня, у всьому світі відзначають Міжнародний День Миру. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і Рівненський НВК №2 «Школа-Ліцей».

Детальніше...

 

Тиждень протидії булінгу «Стоп булінг!»

Із 17 по 21 вересня 2018 року в Рівненській ЗОШ №20 було проведено Тиждень протидії булінгу «Стоп булінг!». Учні освітнього закладу  стали активними учасниками у проведенні таких заходів.

Детальніше...

 

«Культура нації – у її душі та серці»

Кажуть, не буває випадковостей, а є неочікувані закономірності. Отож, закономірно і навіть символічно Рівненська гуманітарна гімназія відзначала День культур Індії та України 21 вересня у Міжнародний день миру.

Детальніше...

 

До Міжнародного Дня миру

У першому у своєму житті флешмобі взяли участь учні 1-х класів ЗОШ №11. «Ми голосуємо за мир», - продовжили гасло першокласників учні 8-х класів. Переглянули відеоролики, приурочені Дню миру.

Детальніше...

 

Погайдамачили на славу!

Нещодавно батьки та учні 5-В класу ЗОШ №27 влаштували активний відпочинок у козацькому таборі "Гайдамаки". І примхлива погода не стала на заваді, а дітям було навіть гаряче! Відпочинок приніс приємні емоції, бо де ще можна потримати в руках справжні козацькі трьохсотлітній келеп чи булаву?!

Детальніше...

 

Міжнародний день миру

Всім відомо, що 21 вересня у всьому світі відзначають міжнародний День  Миру, що в Україні збігається з християнським святом Різдва Пресвятої Богородиці, який у народі ще  відомий,  як Друга Пречиста – тож свято можна сказати, подвійне.

Детальніше...

 

В об’єктиві юного фотографа

Сьогодні фотографія є повноправною учасницею мистецького процесу, а фотомистецтво виховує у школярів естетичний смак, уважність та спостережливість. Ми фіксуємо цікаві моменти нашого життя, щоб зберегти їх у спогадах, бо наша пам'ять мінлива. Ми фотографуємо природу, тварин та людей, щоб насолодитися самим процесом та красою результатів роботи.

Детальніше...

 

Від краси довкілля до краси душі!

Людина нерозривно пов'язана з природою. Ще в дитинстві ми пізнаємо її особливості, загадки, зміст. Особливим місцем є шкільне подвір’я  – «візитна картка» навчального закладу. А тому, виникла ідея озеленити територію школи кущами самшиту.

Детальніше...

 

День народження Рівненської української гімназії

У вересні Рівненська українська гімназія святкує свій день народження. Цьогорічне свято особливе: минуло 95 років з того часу, коли у Рівному відкрилася гімназія Федора Пекарського з українською мовою викладання.

Детальніше...

 

Ні війні! Мир в країні! Мир у всьому світі!

Кожного року в усіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру,  який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи.

Детальніше...

 

«Вибір професії - справа не проста!»

Питання профорієнтації завжди були у центрі уваги суспільства. Освіта завжди орієнтується на майбутнє, адже вчорашні школярі  - це сьогоднішні здобувачі професій. З метою ознайомлення учнів,  з різними професіями, з вимогами які ці професії ставлять перед людиною, учні  10-х класів відвідали Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ.

Детальніше...

 

Урок миру

20  вересня 2018 року в Рівненській ЗОШ №28 для учнів десятих класів учитель предмету «Захист Вітчизни» Сергій Борисович Гапанчак провів урок Миру на тему: «Міжнародне гуманітарне право на захисті людства». Урок розпочався із виконання Державного гімну України.

Детальніше...

 

Олімпійський тиждень у ЗОШ №25

Минулий тиждень  у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №25 був насичений різноманітними заходами, але найбільш масовими стали приурочені Дню фізичної культури та спорту і Олімпійському тижню. У спортивних залах школи учні 5-11 класів змагалися у спритності та витривалості, кмітливості та витримці, перевіряли свою силу та міцність.

Детальніше...

 

Go Camp After School

20 вересня в рамках проекту Go Camp After School гімназисти РКГ «Престиж» мали можливість за допомогою Skype поспілкуватися з ментором телекомунікаційної компанії «Київстар» Тетяною Гирявець. Пані Тетяна вислухала ідеї учнів стосовно проектів, які вони хотіли б реалізувати.

Детальніше...

 

НВК №12-55!

55 – це багато чи мало? В рамках людського життя досить довгий строк, який вміщує народження, дитинство, юність,  досвідченість, зрілість. Але для історії 55 років – менше ніж одна мить.

Детальніше...

 

Дефіле шкільних зачісок

У нашій школі пройшло дефіле шкільних зачісок. Сучасні школярі намагаються виглядати модно і прагнуть до самовираження. Навіть на заняттях їм хочеться бути красивими і стильними, але в школах, як відомо, пред’являються певні вимоги до зовнішнього  вигляду, включаючи шкільні зачіски, які повинні виглядати акуратно і естетично.

Детальніше...