gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні456
mod_vvisit_counterВчора2261
mod_vvisit_counterЗа тиждень2717
mod_vvisit_counterПопередній тиждень14382
mod_vvisit_counterЗа місяць40565
mod_vvisit_counterПопередній місяць46113
mod_vvisit_counterЗагальна1637976

Зараз (20 хвилин назад): 33
Ваш IP: 54.167.220.36
,
Сьогодні: 2017-05-23 08:02

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Випускники посадили алею

Кажуть, що для успішної реалізації людини їй потрібно посадити дерево, побудувати дім, виростити сина. Особливо актуально це  для випускників, які знаходяться на порозі самостійного життя.

Детальніше...

 

Шляхами вояків УПА

А як ви провели травневі свята? Грали на планшеті? Дивились телевізор? Вештались без діла вулицями? "Робили вже не пам'ятаю що"?  А от юні туристи ЗОШ №27 відправились маршрутом "Шляхами вояків УПА"! Під час 46 кілометрового походу учні познайомились з краєм, де герої - патріоти вели боротьбу в лавах УПА за незалежність України.

Детальніше...

 

Урок до Дня пам’яті та примирення

У ЗОШ №27 у четвер 04.05.2017 р. відбулася зустріч учнів 9-11-х класів з кандидатом історичних наук Т.В. Пилиповичем, який є вчителем історії в гімназії «Гармонія».

Детальніше...

 

Конкурс «Юні козачата»

04.05.17 р. у нашому навчальному закладі (ЗОШ № 27) відбувся традиційний четвертий конкурс «Юні козачата». Участь у ньому брали хлопчики 3-4-х класів.

Детальніше...

 

Прагнення до свободи – учора, патріотизм і нездоланність – сьогодні, гідна Україна – завтра.

5 травня у  Рівненській ЗОШ № 23 відбулися заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Детальніше...

 

Урок мужності та патріотизму «Ніколи знову!»

10 травня 2017 року у Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» (директор Петух О.В.) для учнів 5-8 класів проведено Урок мужності та патріотизму «Ніколи знову!», приурочений Дню пам’яті та примирення.

Детальніше...

 

Той, хто захищає свою землю, завжди перемагає

Вже втретє в Україні відзначають 8 травня як День пам’яті й примирення під гаслом «1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо». Офіційним символом вшанування жертв Другої світової війни є зображення червоного маку.

Детальніше...

 

Пам’ятати заради майбутнього…

Більше семи десятків років вже розділяють сучасне нашої незалежної держави від пекельних подій Другої світової війни, де українські вояки в складі різних військових формувань переслідували єдину мету – захистити свій народ від неволі та безглуздої ідеї панування однієї нації над іншою.

Детальніше...

 

Рідні краєвиди

Щось цього року зима ніяк не хоче відступати. Квітень, а холодно…

Детальніше...

 

Міс Рівненської ЗОШ №20 - 2017

5 травня 2017 року в Рівненській ЗОШ №20 відбулося традиційне свято краси і грації «Міс школи - 2017», участь у якому взяли найкрасивіші та найсміливіші дівчата школи:  Стефанія Касьян (учениця 11 класу), Аліна Фаєвська (учениця 10 класу), Іванна Батарчук (учениця 9 класу) та  Анастасія Зайчук (учениця 8 класу).

Детальніше...

 

Студентсько-учнівський міст «На перехресті дитинства та юності»

4 травня 2017 року учні Рівненської ЗОШ №20 завітали в Міжнародний економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука в рамках студентсько-учнівського мосту «На перехресті дитинства та юності».

Детальніше...

 

Конкурс знавців інформатики “Ерудит”

Складно, напевно, оцінити яку роль відіграє в сучасному житті комп'ютер. Можна сміливо сказати, що комп'ютери та їх можливості дозволяють нам створювати більш комфортні умови для життя – а це вже велике досягнення людства в його постійному розвитку.

Детальніше...

 

Семінар-тренінг з англійської мови у ЗОШ № 22

28.04.2017 у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №22 Рівненської міської ради проходив cемінар-тренінг для вчителів англійської мови

Детальніше...

 

«Тепло єдиної родини»

Напередодні християнського свята Жінок-мироносиць в Рівненському  НВК №26 відбулося свято « Тепло єдиної родини», в якому взяли участь переможці олімпіад,  конкурсів та МАН, їхні батьки та вчителі.

Детальніше...

 

« Юне обдарування »

Стало гарною традицією щороку навесні проводити справжнє свято обдарованості серед учнів початкових класів міста та області. Ерудовані школярі продемонстрували свої знання, інтелектуальні вміння та творчі здібності з української мови, математики та природознавства.

Детальніше...

 

Виховуємо справжніх патріотів України

Сьогодні, 11 квітня, учні 11-х класів ЗОШ №25 відчули себе у ролі справжнісіньких військових, побувавши в одній з Рівненських військових частин.

Детальніше...

 

День танцю

В рамках відзначення Всесвітнього Дня Танцю та з метою формування ціннісного ставлення до мистецтва 03 05.2017 р. в ЗОШ № 6 м. Рівного відбувся відкритий урок танцю.

Детальніше...

 

Великодній первоцвіт!

У ЗОШ №13 19 квітня відбувся благодійний концерт "Великодній первоцвіт", організаторами якого були учасники хору "Журавка" та юні хореографи закладу під керівництвом Юдіної Оксани Василівни.

Детальніше...

 

Засідання педагогічної ради

27 квітня 2017 року в ЗОШ № 4 відбулося засідання педагогічної ради на тему: «Створення умов для формування соціально активної особистості у виховному просторі навчального закладу шляхом реалізації проектних технологій».

Детальніше...

 

Прощавай, Букварику!

19-21 квітня 2017 р. в учнів 1-х класів Рівненської загальноосвітньої школи I-III ступенів №28  урочисто й цікаво пройшли свята «Прощавай, «Букварику».

Детальніше...

 

Життя - це подорож, Подорожі - це життя...

Із таким девізом вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці»  Рівненської ЗОШ № 28 кожного разу вирушають на екскурсію. 1 та 2 квітня 2017 року ми вирішили відкрити для себе Тернопільщину.

Детальніше...

 

Влада змінюється…

У Рівненському економіко-правовому ліцеї пройшли вибори у Президенти учнівського парламенту.  Цьогоріч участь у президентських перегонах брало 6 кандидатів на посаду Президента, і всі дівчатка. Кожна з кандидаток готувала передвиборчу програму, а також  брала участь у захисті цих програм. Усім учасникам президентських перегонів вручено Посвідчення про реєстрацію кандидата в Президенти ліцею.

Детальніше...

 

День цивільного захисту у ЗОШ №6

28 квітня 2017 р. в ЗОШ №6 відбувся день цивільного захисту. Захід розпочався із загальношкільної лінійки. Учні 8-А класу підготували відкриту виховну годину «Відлуння чорнобильської трагедії».

Детальніше...

 

Сучасна школа – школа високої демократичної культури

27 квітня у Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей» відбулась чергова зустріч учнів, батьків, вчителів та представників громадськості з Андрієм Залужним і Русланом Данилюком – тренерами Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства.

Детальніше...

 

Урок духовності

У світлі Великодні дні   відбулася зустріч учнів 9-10-х класів ЗОШ №3 із  випускником школи Андрієм Цимко, який закінчив  Полтавську духовну семінарію.

Детальніше...

 

Юні інспектори дорожнього руху

25 квітня у Рівненському НВК №2 «Школа-Ліцей»  пройшов ІІ тур Всеукраїнської гри  шкільних команд КВН-ЮІР у рамках XV Всеукраїнського конкурсу серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху України.

Детальніше...