gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні200
mod_vvisit_counterВчора1792
mod_vvisit_counterЗа тиждень9675
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12641
mod_vvisit_counterЗа місяць40707
mod_vvisit_counterПопередній місяць48341
mod_vvisit_counterЗагальна1542482

Зараз (20 хвилин назад): 14
Ваш IP: 54.211.79.150
,
Сьогодні: 2017-03-25 03:55

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Мистецькі зустрічі в Рівненській українській гімназії

Неможливо виростити повноцінну людину без виховання в ній почуття прекрасного. Цю істину зрозуміли учні та педагоги Рівненської української гімназії під час літературно-мистецької вітальні «На зустріч з прекрасним», яка відбулася 21 березня в гімназійному кабінеті мистецтв.

Детальніше...

 

Флешмоб «LOTS OF SOCKC»

Ми всі різні. Всі-всі на світі! Один низького зросту, інший – високий. Один завжди у поганому настрої, другий має веселий характер. Один має братів та сестер, інший є одним з трійні. Один тричі на рік їде на відпочинок, другий не має на те коштів.

Детальніше...

 

Проведення загальношкільного поетичного марафону «Від Тараса Шевченка до Ліни Костенко»

20 березня у ЗОШ №3 відбувся заключний концерт, підсумок поетичного марафону «Від Тараса Шевченка до Ліни Костенко». Протягом 10-ти днів прозвучало близько 500 поезій відомих українських поетів різних часів і епох.

Детальніше...

 

Родинне свято

З метою формування ціннісного ставлення особистості до сім’ї, родини, людей, в п'ятницю, 17 березня, в актовій залі НВК №12 відбулося "Родинне свято"в 4-д класі.

Детальніше...

 

ПЕДАГОГІЧНА РАДА

Дитина – це цілий світ. Лише ставши дорослим, кожен з нас усвідомлює, на скільки цінне дитинство та як сильно залежить формування особистості від емоцій, які переживає дитина. Психологи вважають, що гра є грою, але наші відчуття та переживання в ній та ми самі завжди справжні.

Детальніше...

 

Профорієнтаційна робота в РГГ

Одним із найважливіших кроків у житті людини є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить тобі радість - одна з  найважливіших  умов відчуття життєвої гармонії.

Детальніше...

 

Учні та вчителі РГГ – учасники творчого заходу в обласній бібліотеці

16 березня  у Рівненській обласній науковій  бібліотеці відбувся творчий захід присвячений  сторіччю від дня народження геніальної рівненської поетеси ХХ століття Зузанни Гінчанки «Трагічна муза Зузанни Гінчанки».

Детальніше...

 

Учнівське самоврядування – демократичне врядування

Існує стереотип, що школа – лише підготовка до життя. Та в нашій школі з цим не згодні. Школа – це і є саме життя, при чому, поза сумнівом, одна з найяскравіших його сторінок.

Детальніше...

 

УКРАЇНОЧКА – 2017

Кожен народ має свої звичаї, що вироблялися протягом багатьох століть. Звичаї і мова - це характерні ознаки народу. Реалізуючи Програму національного виховання учнівської молоді Рівненщини, у НВК 19  щороку проводиться конкурс «Україночка». У конкурсі беруть участь дівчатка  5-х класів.

Детальніше...

 

Конкурс краси і грації «Міс школи-2017»

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.

Детальніше...

 

Знай свої права

«Що відрізняє людину від раба?», «Що таке свобода та на яких принципах вона грунтується?»- це основні питання, які розглядалися під час зустрічі старшокласників НВК №12 з головою громадської організації «Кримська діаспора Рівненщини» Ельвірою Шиліною.

Детальніше...

 

«Алея слави 2017»

12 березня 2017 року в  приміщенні Рівненського міського палацу дітей та молоді пройшов фестиваль зі спортивно-бальних танців «Алея слави 2017», організаторами якого виступили Артур та Оксана Прокаєви.

Детальніше...

 

Рівненський НВК № 26 має таланти!

Сьогодні  У Рівненському НВК № 26 зібралися педагоги, батьки, учні, щоб вшанувати мистецтво. Розпочався перший день конкурсу «Школа має талант!» І кожен приніс із собою неоціненний скарб — любов до поетичного слова, музики, хореографії, живопису. А ще — доброзичливість у серці, бажання творити.

Детальніше...

 

Свіча, запалена від серця

Березень…І знову линуть до нас думи геніального українського поета - Тараса Шевченка. Традиційно учні та вчителі школи № 9 (директор Р.Б.Гаврилюк) у цей весняний час звертаються до постаті Кобзаря.

Детальніше...

 

Невмируще слово Кобзаря

9 і 10 березня в Рівненській ЗОШ №6 проходили заходи присвячені пам’яті великого українського поета Т.Г. Шевченка. Учні 8-Б класу ( кл.керівник, вчитель укр. мови і літератури Івасюк Т.В) підготували літературно-музичний захід «Невмируще слово Кобзаря».

Детальніше...

 

Поетичний марафон «Від Тараса Шевченка до Ліни Костенко»

У наші дні з великою силою усвідомлюємо велич творчості Шевченка для українського народу, для всієї світової культури. Світлий образ Великого Кобзаря безсмертний, безсмертні його думки, гострота і проникливість його поетичного слова.

Детальніше...

 

Шоста школа має талант

13 березня 2017 р. у ЗОШ №6 м.Рівного на сцені шкільної актової зали загорялися нові зірки – учасники конкурсу «Наша школа має талант».

Детальніше...

 

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»

Минають роки, десятиліття, століття, і час не в змозі притупити актуальність Шевченкового слова для кожного з наступних поколінь, адже його велика спадщина – поезія, проза, мистецтво – усе пронизане любов’ю до України, до людини…

Детальніше...

 

Весна починається із Шевченка

Місяць березень належить споминам про найбільшого українського генія, поета Тараса Шевченка. Усюди, де лишень живуть українці, у прадідівських оселях чи осіли поза межами країни, згадують у березні свого пророка...

Детальніше...

 

Тренінг «Соціалізація – основа успішного розвитку особистості»

Із метою удосконалення знань педагогів із поняттям  соціалізації особистості, методів її формування 13 березня 2017 року у Рівненській ЗОШ №20 заступником директора з виховної роботи Косарєвою Н.П. був проведений тренінг «Соціалізація – основа успішного розвитку особистості».

Детальніше...

 

На Шевченкові іменини

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щоразу новим.

Детальніше...

 

Дієве партнерство-успішна школа

Участь НВК№12 у І циклі Всеукраїнської програми «Демократична школа» дала поштовх для активізації суб’єктів громадянського суспільства в реалізації базових демократичних цінностей.

Детальніше...

 

України нема без Шевченка

Весна приходить із Тарасом. І не тільки для українців, бо все прогресивне людство шанує українського генія. 9-10 березня – шевченківські дні, впродовж яких ми пригадуємо сторінки життя і творчості пророка, читаємо його поезію, яка й для сьогодення є надто актуальною. А ще ми плекаємо любов до рідного слова, яким писав Тарас.

Детальніше...

 

Відвідування виставки «Бурштинові Ангели» учнями НВК №1

09 березня 2017 року педагоги та учні Рівненського навчально-виховного комплексу № 1 відвідали виставку «Бурштинові Ангели», яка була організована на базі недільної школи Свято-Покровського собору за підтримки Рівненської єпархії та Асоціації «Український бурштиновий світ».

Детальніше...

 

ШЕВЧЕНКО – ГІДНІСТЬ УКРАЇНИ

Учні 5-А класу, розділившись на команди, мали змогу проявити ерудицію, знання у конкурсі «Як ми знаємо Шевченка» (учитель Попович С.С.).

Детальніше...

 

Зустріч з письменниками рідного краю

10 березня у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №25  відбулася зустріч із талановитим людьми, відомими письменниками  рідного краю – Миколою Кащуком та Василем Басарабою.

Детальніше...