gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні479
mod_vvisit_counterВчора1775
mod_vvisit_counterЗа тиждень9550
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11842
mod_vvisit_counterЗа місяць26510
mod_vvisit_counterПопередній місяць55334
mod_vvisit_counterЗагальна1988410

Зараз (20 хвилин назад): 24
Ваш IP: 54.242.205.33
,
Сьогодні: 2017-12-16 07:17

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Благодійна акція «Вареники для воїнів АТО»

12 грудня 2017 року у Рівненській ЗОШ №20 проведено благодійну акцію «Вареники для воїнів АТО», організовану в підтримку бійців, які перебувають на Сході України.

Детальніше...

 

Турнір з плавання пам’яті Віталія Макарчука пройшов в РГГ

9 та 10 грудня в басейні Рівненської гуманітарної гімназії відбувся  IV Міжнародний турнір з плавання пам'яті Віталія Макарчука.

Детальніше...

 

Подорож країною прав

З 4 по 10 грудня в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права. Долучилися до його проведення і в гуманітарній гімназії. В рамках тижня було проведено ряд заходів на правову тематику.

Детальніше...

 

На презентації «Книги Добра»

09 грудня Віталій Середа, учень 5-Б класу Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» разом з мамою Людмилою Петрівною, були присутніми на презентації «Книги Добра» за участю Президента України П. Порошенка у рамках міжнародного соціального проекту.

Детальніше...

 

Благодійна акція «Ми разом»

Україна завжди славилася благодійністю своїх громадян. Благодійництво було моральним обов’язком чи не кожної заможної людини. Для одних – це невід’ємна частина віри, для інших – природна потреба.

Детальніше...

 

Підліток і закон

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права вчителем – методистом історії та правознавства ЗОШ №8 м. Рівного В.Токмаковою для учнів 9-В класу було організовано зустріч із інспектором відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Рівному, лейтенантом поліції Іванною Бояківською та інспектором роти №5 батальйону УПП у м. Рівному ДПП, рядовим поліції Віктором Зозулею.

Детальніше...

 

Добром зігріємо серця

Велика і дружна родина Рівненської ЗОШ №23 в п’ятницю 8 грудня, організували благодійний концерт «Добром зігріємо серця».

Детальніше...

 

Зустріч з воїнами АТО

08 грудня у  Рівненському  навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» підведено підсумки  загальношкільного проекту «Мій тато - герой».

Детальніше...

 

Крокують поряд мужність і краса…

Грудень швидко перегортає сторінки календаря. Недаремно, ці два свята змінюють одне одного. 6 грудня – це День Збройних Сил України, день справжніх чоловіків, день наших захисників. А 7 грудня за народним календарем – свято Катерини, свято жіночої долі.

Детальніше...

 

«Креатив та елегантність-2017»

8 грудня 2017 року у РКГ «Престиж» відбувся конкурс для старшокласників «Креатив та елегантність-2017». В ході заходу учасники подолали 4 випробування: демонстрували свої ораторські здібності, вміння імпровізувати та, звісно ж, представили на розгляд глядачів та журі художні номери у власному виконанні.

Детальніше...

 

День дублера у НВК № 17

08.12.2017 р. в НВК №17 відбувся довгоочікуваний День дублера, приурочений Дню місцевого самоврядування. Доброю традицією нашого закладу стало проведення цього дня спільно з батьківською громадою.

Детальніше...

 

Тиждень права у РНРЦ «Особлива дитина»

04-08 грудня 2017 року у Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» було організовано Всеукраїнський тиждень права.

Детальніше...

 

Заходи Всеукраїнського тижня права

Працівником Служби у справах дітей Ярмолюк О.М. проведено зустріч з учнями  8-9 класів Рівненського НВК «Колегіум». Основним завданням та метою зустрічі є розширення знань про права дітей, формування правових знань і навичок. Зустріч пройшла у форматі діалогу.

Детальніше...

 

П᾿ятнашка готується до різдвяно-новорічних свят

Дощова погода, жодних ознак зими, проте календар показує, що наближаються різдвяно-новорічні свята. А гарні господарі завжди прагнуть прикрасити помешкання і створюють цікаві вироби.

Детальніше...

 

Тиждень «Made in Ukraine ІV»

З метою виховання в учнів  почуття патріотизму, національної свідомості, любові до рідної землі, держави,  мови свого народу, забезпечення сприятливих умов для самореалізації особистості,  популяризації українських  цінностей учнівський парламент гуманітарної гімназії проводив з 04.12 по 08.12 тиждень «Made in Ukraine IV».

Детальніше...

 

Всеукраїнський тиждень права у Сп.Ш №15

Права людини мають довгу і цікаву історію. Вони тісно пов'язані з розвитком  моральних та духовних цінностей людини. З метою формування ціннісного ставлення до суспільства та держави, правової культури школярів учні Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 з 4 по 8 грудня долучилися до проведення  Всеукраїнського тижня права.

Детальніше...

 

Благодійність не має меж

Сучасне життя спонукає, щоб люди задумувалися над тим, хто живе поряд, чи мають вони змогу забезпечити дитину всім необхідним для навчання, чи не буде ця дитина почуватися комфортно серед однолітків, і як покращити життя тих, хто не спроможний цього зробити.

Детальніше...

 

Тиждень права в НВК № 14

З 5 грудня по 8 грудня в  НВК №14 м. Рівного вчителем історії та правознавства Кравець Л. В.  було проведено Всеукраїнський тиждень права. Розпочався він 4 грудня  уроком-лекцією «Права людини» для учнів 5-11 класів.

Детальніше...

 

Родинне свято «Роду наш красний, роду наш прекрасний!»

У Рівненській ЗОШ №6 8 грудня 2017 року відбулося родинне свято «Роду наш красний, роду наш прекрасний» для молодших школярів з  метою виховання любові та поваги до своєї родини, адже родина є найвищою цінністю в житті людини.

Детальніше...

 

Тиждень права у Рівненській гімназії «Гармонія»

У рамках Всеукраїнського тижня права у період з 4 по 8 грудня в Рівненській гімназії «Гармонія» було проведено низку тематичних заходів.

Детальніше...

 

Тиждень права в Рівненському НВК №2

Початок грудня у НВК №2 «Школа-Ліцей» видався дуже плідним і цікавим. Цілий тиждень із 04.12 по 08.12.2017 року у рамках Всеукраїнського тижня права, Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проходили заходи на правову тематику, відзначався День Української армії.

Детальніше...

 

Тиждень права

04-08 грудня 2017 року в Рівненському природничо-математичному ліцеЇ «Елітар» проходять заходи в рамках Всеукраїнського тижня права. Учні 8-11 класів долучаються до  огляду інформаційного стенда «Права дитини», правової вікторини та конкурсу малюнків, плакатів, кросвордів на правову тематику.

Детальніше...

 

Тиждень творчості у початковій школі

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності молодших школярів, формування в них допитливості, бажання пізнати нове. Серед найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення Тижня початкових класів.

Детальніше...

 

Екскурсія до Управління патрульної поліції

7 грудня учні 8-х класів Рівненської класичної гімназії «Престиж» разом з учителем правознавства Пилипчуком Тарасом Костянтиновичом в рамках Всеукраїнського тижня права відвідали Управління патрульної поліції в м. Рівному.

Детальніше...

 

Військово-патріотичний квест

7 грудня у Рівненській гімназії «Гармонія», у рамках тижня військово-патріотичниої роботи, відбувся квест для учнів 5-6 класів присвячений історії, сучасності, забезпеченню та життєдіяльності збройних сил України.

Детальніше...

 

Конкурс «Ми України рідної сини»

07 грудня 2017 року в НВК №19 відбувся конкурс для юнаків 9-10 класів «Ми України рідної сини», приурочений Дню Збройних Сил України. Брали участь команди (по три учасники від класу) 9-А, 9-Б, 9-В, 10 класів, які змагалися у таких номінаціях: «Візитівка», «Мої таланти», «Соціальний ролик», «Історія», «Запитання суперникам».

Детальніше...