gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні215
mod_vvisit_counterВчора1275
mod_vvisit_counterЗа тиждень215
mod_vvisit_counterПопередній тиждень13236
mod_vvisit_counterЗа місяць39782
mod_vvisit_counterПопередній місяць45151
mod_vvisit_counterЗагальна2094901

Зараз (20 хвилин назад): 8
Ваш IP: 54.92.197.82
,
Сьогодні: 2018-02-25 05:42

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

З нагоди цього свята учні ЗОШ №11 взяли участь у міському конкурсі «Намалюй рідну мову»: Федик Дарина – І місце (Рудік Л.В.), Михасик Богдан – ІІІ місце (Чегус О.А.), Безпалюк Катерина, Безпалюк Дмитро – ІІІ місце (Ніколаєва Д.М.).

Детальніше...

 

Зустріч на меридіанах самоосвітньої роботи учителів початкових класів

Не секрет, що відбувається інтенсивний розвиток науки і техніки, наростання інформаційного потоку. Та головне – зростають нові діти, не схожі на наших попередніх учнів. Вони потребують інших підходів у спілкуванні, іншого ставлення і, вочевидь, іншої освіти.

Детальніше...

 

Круглий стіл: навчання української мови і літератури в умовах зорієнтованої освітньої парадигми

Сучасний урок рідної мови – надзвичайно багатогранний процес педагогічної діяльності. Кожен урок несе певний обсяг інформації, однак від учителя залежить, скільки її зможуть сприйняти і засвоїти учні, якими методами і прийомами при цьому треба скористатися.

Детальніше...

 

Методичне об'єднання класних керівників

У ЗОШ №11 відбулося засідання МО класних керівників з обговорення реалізації проекту співпраці із батьківською громадою «Партнерство сім’ї і школи заради виховання».

Детальніше...

 

Семінар з образотворчого мистецтва у ЗОШ №18

Стрітення 15.02.2018 року у ЗОШ №18 було дуже яскравим і символічним, адже на базі  закладу  проходив семінар учителів образотворчого мистецтва з теми «Види мистецтва. Декоративно-прикладне мистецтво. Флористика. Декор для інтер’єру з фоамірана».

Детальніше...

 

Акція солідарності з онкохворими

15 лютого, у Міжнародний день дитини, хворої на рак, працівники та здобувачі освіти Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №25 виявили солідарність із тими, хто бореться з цією важкою хворобою.

Детальніше...

 

Міжнародний день онкохворої дитини

15 лютого офіційно вважається Міжнародним днем дитини, що хвора на рак. Основна мета цього дня — покращити інформування суспільства про проблеми дитячих онкологічних захворювань. Саме тому,  щоб привернути увагу громадськості до цієї серйозної у нашій країні проблеми, учасники учнівського парламенту загальнооствітньої школи № 4 долучилися до загальноміської акції «Золота стрічка – символ боротьби з дитячою онкологією».

Детальніше...

 

Інформхвилинка з нагоди 29-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

15.02.2018р. у ЗОШ №27 вчителі історії виступили з інформацією щодо річниці виведення радянських військ з Афганістану. Всім відомо, що значну частину цих військ становили і українські воїни. Так вчителі історії висвітлили причини інтервенції військ тодішнього СРСР на територію країни, де розпочався державний переворот.

Детальніше...

 

Зимовий День здоров’я для вчителів

14 лютого  2018 року в ЗОШ №4 відбувся нетрадиційний робочий день. Педагогічний колектив формував навички збереження здоров’я на практиці.

Детальніше...

 

Семінар-тренінг для класних керівників РЕПЛ

13 лютого 2018 року у Рівненському економіко-правовому ліцеї   відбувся семінар-тренінг для класних керівників «Творчість класного керівника – шляхи звільнення від стереотипів».

Детальніше...

 

Екскурсія в дитинство

В  суботу, 10 лютого, в обідню пору коридори та кабінети Рівненської загальноосвітньої школи №23 наповнились веселими розмовами, дружніми обіймами, сміхом  та спогадами випускників 1988 року. 30 років минуло з тих пір, як вони покинули стіни рідної школи. Розкішні жінки та статечні чоловіки пригадали, як у 1979 році, коли було відкрито новозбудовану школу, їх, другокласників, перевели цілими класами із сусідньої школи №8.

Детальніше...

 

Святкування у колі друзів

Рівненська гуманітарна гімназія має багато друзів та партнерів. З ними гімназію пов’язують  дружні стосунки та реалізація спільних проектів. Одним з таких друзів є польсько-український культурно-просвітницький центр імені Томаша Оскара Сосновського (голова центру -  пан Ярослав Ковальчук).

Детальніше...

 

«Кутики» діють!

Шкільне життя багато в чому залежить від учнів. Щоб воно було цікавим і неповторним, потрібно про це подбати! Тому лідери президентсько-парламентської республіки «КУТ» загальноосвітньої ЗОШ № 9 (директор Гаврилюк Р.Б.) ініціюють багато заходів інформаційно-пізнавального характеру, що проводяться у форматі великої перерви.

Детальніше...

 

Читай і вір

Восьмого лютого у «Світлиці» Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулась презентація збірки поезій «Читай і вір» Карини Садохи, учениці 11 класу Рівненської ЗОШ № 1. Книга була видана на кошти, зібрані на Благодійному марафоні Рівненського міського Палацу дітей та молоді, переможцем якого стала авторка. Тепла родинна атмосфера, музика й поезія об’єднали людей різних поколінь.

Детальніше...

 

Web-квест для педагогів-організаторів міста в НВК № 14

7 лютого 2018 року педагогічний колектив НВК № 14 запросив вчителів міста на цікавий захід  у формі web-квесту «Канва практики педагога-організатора».

Детальніше...

 

День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників «Для Вас, батьки»

Все тече, все змінюється, одні діти випускаються зі школи у широкий світ, інші підростають, на місце одних – приходять інші. Щороку школа гостинно відкриває двері і чекає наступне покоління учнів – першокласників.

Детальніше...

 

Створення позитивного іміджу класного керівника в умовах нової української школи

Сьогодні дуже часто зустрічається таке сучасне й модне слово – імідж, яке інформаційно впливає на свідомість батьків, дітей, представників громадськості. Саме це соціальне оточення визначає престижність навчального закладу, а від цього залежить популярність школи на освітянському ринку.

Детальніше...

 

Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує!

Понад тридцять років фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить олімпіаду з фізики для школярів випускних класів загальноосвітніх шкіл для залучення зацікавленої талановитої молоді до навчання на фізичному факультеті.

Детальніше...

 

Учні РГГ – стипендіати міського голови

5 лютого мер міста Рівне Володимир Хомко вручив стипендії талановитим дітям нашого міста: юним художникам, танцюристам та музикантам. Цього року стипендію міського голови отримали 15 представників обдарованої молоді. Стипендія міського голови встановлюється відповідно до програми розвитку культури в місті Рівному на 2014-2018 роки.

Детальніше...

 

Свято зустрічі випускників у Рівненській українській гімназії

Незважаючи на примхливу  заметіль, третього лютого 2018 року всі дороги вели до Рівненської української гімназії, у стінах якої відбулося Свято зустрічі випускників. 20 років минуло від першого випуску,  але не забуваються шкільні роки. Спогади про яскраве дитинство та юність повертають нас до закладу, педагогів, колишніх однокласників.

Детальніше...

 

«Зустріч шкільних друзів»

Саме під такою назвою в Рівненському НВК №12 пройшла традиційна зустріч випускників минулих років. Щороку, у першу суботу лютого,  школа гостинно відчинила двері, запрошуючи випускників у рідні стіни згадати шкільних друзів, перше кохання, першого вчителя, довгоочікувані дзвінки, дізнатися ким стали її випускники, де працюють, як склалася їх доля.

Детальніше...

 

Зустріч у колі друзів

У першу морозну суботу  лютого за доброю традицією Рівненський НВК № 2 «Школа-Ліцей» гостинно відкриває двері, запрошуючи випускників на вечір-зустріч. Педагоги були раді бачити усіх своїх вихованців, але особливо чекали на ювілярів 1993, 1998, 2003, 2008 та 2013 років випуску. Зустріч зі шкільним минулим – це завжди свято.

Детальніше...

 

Зустріч шкільних друзів

Доброю шкільною традицією у ЗОШ №8 м. Рівного стало проведення у першу п’ятницю лютого вечора-зустрічі випускників минулих років. Вечір шкільних друзів – це радісне свято зустрічі з дитинством та юністю. 02 лютого 2018 року у актовому залі школи зібралися випускники, які закінчили навчальний заклад 10, 15, 20 та 25 років тому. На зустріч зі своїми учнями прийшли вчителі, які навчали та виховували їх. Теплою та зворушливою була атмосфера заходу.

Детальніше...

 

До річниці визволення Рівного від нацистів

02.02.18 у 1-А класі ЗОШ №27 було проведено творчий майстер-клас з виготовлення сувенірів для бійців АТО. Захід проводився у рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Для проведення майстер-класу було запрошено майстра народної творчості та декоративно-ужиткового мистецтва  Каранюк Т.М.

Детальніше...

 

Благодійна вистава в РГГ

Школа ставить на меті навчити дітей співчувати, допомагати, бути небайдужими до чужої біди. Вчаться цьому і учні гуманітарної гімназії, які постійно долучаються до благодійних проектів. 2 лютого у Рівненській гуманітарній гімназії відбулася благодійна вистава «Колобок» та «Пан Коцький», яку глядачам подарували учні 1-2 класів, вихованці гуртка «Казкарик» (керівник Курач Ольга Олексіївна).

Детальніше...

 

Тиждень історії у Рівненській гімназії «Гармонія»

У період з 29 січня по 2 лютого в Рівненській гімназії «Гармонія» проходив тиждень історії в ході якого було проведено низку тематичних заходів.

Детальніше...