gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні793
mod_vvisit_counterВчора1507
mod_vvisit_counterЗа тиждень793
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9678
mod_vvisit_counterЗа місяць31946
mod_vvisit_counterПопередній місяць45876
mod_vvisit_counterЗагальна1584697

Зараз (20 хвилин назад): 20
Ваш IP: 54.145.81.105
,
Сьогодні: 2017-04-23 15:00

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Великдень об’єднує у добрій справі!

Великдень – це свято, коли прийнято ділитися із ближнім добром, теплом. Великдень – час, наповнений світлом і радістю, бажанням допомогти та підтримати тих, хто потребує уваги. 

Детальніше...

 

Пожежники

Команда Рівненської загальноосвітньої школи №25 щорічно, бере участь у міському фестивалі дружин юних пожежників і у ХХІІІ-ому фестивалі виборола ІІ місце серед міських шкіл.

Детальніше...

 

Шкільні дні енергії в НВК №12

Ранок 20 квітня 2017 року розпочався з інформаційних хвилинок «Корисні поради енергозбереження у власному домі» у 4-х класах.

Детальніше...

 

Шкільні дні енергії в НВК№12

В рамках проведення шкільних днів енергії у НВК №12 м. Рівного 19 квітня 2017р. було проведено: еко-урок «Від рослини до упаковки», дебати «Перехід України на вирористання альтернативної енергії для забезпечення енергонезалежності від використаного палива».

Детальніше...

 

Звітно-виборна учнівська конференція

Учнівське самоврядування є універсальною формою активності учнів. Сьогодні найважливішими цілями освіти є розвиток в учнів самостійності та здатності до самоорганізації, вміння відстоювати свої права, готовність до співпраці, розвиток здатності до творчої діяльності, вміння вести діалог, шукати і знаходити  компроміси. Також учнівське самоврядування учить дітей бути ініціативни

Детальніше...

 

«Палаючі серця»

Щодня в нашій державі виникає в середньому 130-140 пожеж, на яких гине 10-12 чоловік, знищуються значні матеріальні цінності. Одна з поширених причин виникнення пожеж — це пустощі дітей з вогнем. Кількість таких пожеж вдається звести до мінімуму там, де серед дітей постійно проводиться роз’яснювальна і виховна робота.

Робота дружин юних пожежних спрямована на те, щоб діти навчилися оберігати від пожеж житлові будинки, школи, об’єкти національного господарства, ліс, урожай. Це значить, що, займаючись в дружині, юні пожежники виконують і справу великої державної ваги.

У Рівненській ЗОШ №23 створена  дружина юних пожежників (ДЮП) з учнів 8-В класу.

20 квітня було проведено Міський фестиваль команд ДЮП серед учнів навчальних закладів міста. Лейтмотив виступу – правила пожежної безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту, аніж працівники пожежно-рятувальної служби та її помічники.

Найкращий результат показала команда ДЮП «Палаючі серця», учні  8-В класу ЗОШ №23, які посіли І місце: Котигорох Віктор, Дмитрук Тетяна,

Виговський Ігор, Симончук Яна, Потичко Ольга, Юзюк Дарина .

Якщо, ви хочете врятувати своє життя та життя своїх близьких, будьте завжди уважні і обачливі, запамятайте всі правила поведінки в екстремальних ситуаціях і бережіть своє життя, бо воно дається лише один раз!

Панчук Ольга Віталіївна

 

Благодійний Великодній ярмарок для дітей-сиріт та онкохворих дітей у ЗОШ №18

13 квітня у ЗОШ №18 відбувся Великодній ярмарок, гроші з якого пішли на потреби дітей-сиріт нашої школи, учня 5 класу, який перебуває довгий час у лікарні та онкохворих дітей м. Рівного.

Детальніше...

 

School challеnge, ЗОШ №28

Вас вітає 28 школа з Рівного. Ми прийняли естафету school challеnge від ЗОШ №25. Отож, дивимось..

Посилання https://www.youtube.com/watch?v=fw5cMCmyNvc

Детальніше...

 

Великодній благодійний ярмарок 2017

Чистий четвер – день весняного очищення. Протягом усього Великого посту кожен намагався дотримуватись не лише фізичного посту, але й очистити свою душу, власні помисли.

Детальніше...

 

Театр у 28 школі

Театральне мистецтво Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 на сьогодні реалізується двоступенево: у початковій ланці, де займаються діти 1-4 класів, юні таланти віднаходяться і вияскравлюються завдяки кропіткій та професійній роботі учителя початкових класів Валентини Іванівни Федорчук та керівника гуртка «Вокальний спів» Лілії Леонідівни Ціос.

Детальніше...

 

Срібне відерце…

(Про Темноградську Антоніну Степанівну)

Буває, у вчителя знань – глибокий колодязь – дна не дістати. Вода в ньому – світла й крижана, аж зуби ломить. А діти тієї води майже не п’ють. А якщо п’ють, то дуже мало – краплини.

Детальніше...

 

Великодня майстерня випускників Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28

У мозаїці різних жанрів української народної творчості почесне місце посідає писанка. Для кожного з нас писанка є символом відродження життя, радості, щастя, наближення одного з найбільших та найулюбленіших свят – Великодня.

Детальніше...

 

Свято має бути для всіх.

«Свято має бути для всіх» - з такою думкою розпочинали свою акцію учні та вчителі  Сп.Ш №15.

Детальніше...

 

Екскурсія у військову частину

У сучасному суспільстві патріотичне виховання молоді є не лише одним із важливих напрямків у навчально-виховному процесі – в сучасних політичних умовах воно стало пріоритетним.

Детальніше...

 

«Краще найменша допомога , ніж найбільше співчуття»

Саме під таким девізом у Рівненському економіко-правовому ліцеї пройшов останній тиждень перед Великоднем, що в народі називається білим або чистим.

Детальніше...

 

Благодійністю стрічаємо Великоднє свято

Ярмарок, який у вівторок стартував у стінах  ЗОШ №9 (директор Р.Б.Гаврилюк), мав логічне продовження на Майдані Незалежності.

Детальніше...

 

Великодня майстерня

Вже традицією у шостій школі стало організовувати великодню майстерню. Випускники разом із всіма бажаючими розмальовували писанки, якими 13 квітня прикрасили дерева на алеї ім. Чайки.

Детальніше...

 

Творімо добро разом

13 квітня 2017 р. учні ЗОШ №6 м. Рівного долучилися до загальноміської ярмарки «Бій за життя», організованої для підтримки онкохворих дітей.

Детальніше...

 

Пасхальний тиждень

Щороку перед Великоднем у НВК №19 проводиться Пасхальний тиждень. Розпочався він Великодньою майстернею випускника.

Детальніше...

 

Писанки на деревах

Вже традиційним заходом напередодні  Великодня стало розмальовування писанок у рівненських школах учнями 11-их класів – майбутніми випускниками. Не стала виключенням і ЗОШ № 27.

Детальніше...

 

Великодній ярмарок

У  «чистий четвер» рівняни та гості міста, що опинилися на Майдані Незалежності  з тієї чи іншої причини, могли спостерігати не лише писанки на деревах, величезні писанки, виставлені перед кінопалацом «Україна», але і велелюдне зібрання – це стартувала теж вже традиційна  великодня ярмарка.

Детальніше...

 

З Великоднем тебе, солдате!

На превеликий жаль, війна на сході нашої країни й досі триває. А тому усі, хто залишився на мирній території, повинні підтримувати фізично, фінансово та морально наших мужніх захисників. Не стоїмо осторонь і ми, учні та вчителі гуманітарної гімназії.

Детальніше...

 

Великодня майстерня випускників

10 квітня 2017 року в ЗОШ №4 відбулася «Великодня майстерня випускників».  Учні  11-А класу розмальовували Великодні писанки.

Детальніше...

 

І зацвіли писанки на деревах…

Доброю традицією стало щорічне облаштування у Рівному писанкового саду, до створення якого залучають випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Детальніше...

 

Великоднє ярмаркування на Майдані Незалежності

Чистий четвер – день, коли всі господарі зі щирими помислами очищають своє обійстя та надають йому святкового затишку, прикрашаючи оригінальними пасхальними композиціями.

Детальніше...

 

Навчальна екскурсія в ТОВ «Т-Стиль. Льонокомбінат»

12 квітня 2017 року в рамках проведення тижня природничих предметів учні 8-Д та 9-Г класів НВК №12 м.Рівного під керівництвом вчителя фізики Бондарук Л.В. відвідали навчальну оглядову екскурсію в ТОВ «Т-Стиль. Льонокомбінат».

Детальніше...