gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні488
mod_vvisit_counterВчора826
mod_vvisit_counterЗа тиждень488
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6237
mod_vvisit_counterЗа місяць23506
mod_vvisit_counterПопередній місяць19378
mod_vvisit_counterЗагальна4492865

Зараз (20 хвилин назад): 15
Ваш IP: 18.232.127.73
,
Сьогодні: 2022-11-27 14:14

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Засідання міської професійної спільноти вчителів-логопедів ЗЗСО

15 листопада 2022 року на базі Рівненського ліцею № 9 відбулось засідання міської професійної спільноти вчителів-логопедів ЗЗСО на тему «Нейрокорекційний підхід у подоланні порушень писемного мовлення школярів». Зважаючи на невтішну тенденцію зростання кількості дітей, у яких виявлені порушення усного та писемного  мовлення,  вище зазначена тема є досить актуальною для обговорення та пошуку шляхів її вирішення.

Вчитель-логопед Рівненського ліцею № 1 Оксана Чирва надала присутнім вичерпну інформацію щодо сучасного погляду на механізми виникнення дислексії. Присутні молоді колеги зазначили змістовність та невимушеність у поданні досить непростої теоретичної інформації.

Насиченим різними цікавинками та лайфхаками став виступ вчителя-логопеда Рівненського ліцею № 9 Сніжани Григор’євої, яка представила свій багаторічний досвід корекційної роботи з учнями, що мають порушення писемного мовлення. У своїй роботі вона послуговується  як класичними методами логопедичного впливу, так і сучасними  інноваційними тенденціями.  Слід відзначити  у виступі логопеда  чіткість  вкладу практичного матеріалу, показ багатофункціональності  та варіативності використання кожного завдання та дидактичної гри. Яскрава та змістовна презентація Сніжани Іванівни значно поповнила скарбнички практичності кожного молодого спеціаліста,  який був присутній на зустрічі.

Одним із напрямків роботи вчителя-логопеда є співпраця  з батьками дітей, у яких виявлені порушення мовленнєвої сфери.   Саме про організацію взаємодії між педагогом та батьками розповіла вчитель-логопед Рівненського ліцею № 24 Вікторія Криницька. Вона презентувала буклет «Профілактика порушень писемного мовлення. Ігри та вправи», на основі якого можна побудувати виступ на шкільних батьківських зборах, або донести інформацію корекційного змісту під час  індивідуальної консультації з батьками учнів.

Змістовним та активним став методичний діалог та обмін досвідом корекційно-розвиткової роботи з дітьми, які навчаються в інклюзивних класах та потребують логопедичної корекції.

Зустріч  пройшла в теплій дружній атмосфері. Учасники щиро раділи спілкуванню в офлайн режимі. У закладах освіти вони  зможуть застосовувати отримані знання у своїй щоденній праці та покращувати результативність роботи.

Руслана Майструк, директор Рівненського ІРЦ