gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні257
mod_vvisit_counterВчора769
mod_vvisit_counterЗа тиждень4818
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6202
mod_vvisit_counterЗа місяць257
mod_vvisit_counterПопередній місяць29929
mod_vvisit_counterЗагальна4449433

Зараз (20 хвилин назад): 7
Ваш IP: 44.201.68.86
,
Сьогодні: 2022-10-01 09:10

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Зустріч професійної спільноти вчителів-логопедів закладів загальної середньої освіти міста Рівного

23 серпня 2022 року на базі Рівненського ліцею № 8 відбулась зустріч професійної спільноти вчителів-логопедів закладів загальної середньої освіти міста Рівного.

Директор КУ «Рівненський інклюзивно-ресурсний центр» Руслана Майструк ознайомила учасників з нормативно-правовою базою та методичними рекомендаціями щодо організації роботи логопедичних пунктів  системи освіти в умовах воєнного стану.

Керівник міського методичного об'єднання вчителів-логопедів ЗЗСО Ольга Салійчук узагальнила та проаналізувала методичну та корекційно-розвиткову роботу логопедів міста за минулий навчальний рік, окреслила тему, мету, план та пріоритетні напрями діяльності методичного об’єднання у 2022-2023 навчальному році.

Вчитель-логопед Рівненського ліцею № 27 Анастасія Коханевич організувала майстер-клас з питань створення навчальних презентацій та логопедичних ігор, що є дуже актуальним в умовах дистанційної роботи з дітьми. Учасники отримали чіткий алгоритм проведення синхронного логопедичного заняття у Google Meet із застосуванням різноманітних цифрових інструментів ( використання Youtube, онлайн-сервісу LearningApps, презентацій Power Point ) та мали змогу безпосередньо долучитися до процесу створення корекційних ігор та вправ в додатку Google Jamboard.

Кінезіотейпування в роботі логопеда представила вчитель-логопед Рівненського ліцею №3 Ірина Зубарук. Фахівець акцентувала увагу на теоретичних основах показів та протипоказів до логопедичного тейпування. А також презентувала практичний досвід використання тейпів з метою нормалізації відповідних м’язових структур при гіпер та гіпотонусі та сприяння ефективності логопедичної корекції.

У такий нелегкий для нашої країни час, вчителі-логопеди міста відшуковують різноманітні  шляхи організації корекційно-розвиткових занять (очні, дистанційні, змішані), активно вивчають та впроваджують у свою професійну діяльність нові ефективні напрями корекції мовленнєвих порушень.

Руслана Майструк, директор ІРЦ