gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні278
mod_vvisit_counterВчора870
mod_vvisit_counterЗа тиждень3727
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4980
mod_vvisit_counterЗа місяць8707
mod_vvisit_counterПопередній місяць19493
mod_vvisit_counterЗагальна4403152

Зараз (20 хвилин назад): 12
Ваш IP: 35.172.223.251
,
Сьогодні: 2022-08-12 11:13

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Знай і люби свій край!

Вихованці Рівненського міського центру творчості учнівської молоді вибороли 10 призових місць у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

 

За результатами оцінювання (наказ департаменту освіти і науки Рівненської ОДА від 16.06.2022 №3) визначені переможцями у розділах:

«Вишивка стрічкою»:

Литвинюк Валерія, вихованка гуртка «Об’ємна тканепластика» (керівник Хилько Л.С.) - І місце;

Парета Вікторія, вихованка гуртка «Об’ємна тканепластика» (керівник Хилько Л.С.) - І місце;

«Вироби з соломки»:

Чекалюк Надія, вихованка гуртка «Соломопластика» (керівник Наумець Л.К.) - ІІІ місце;

«Лозоплетіння»:

Трушковська Христина, вихованка гуртка «Природний матеріал в дизайні» (керівник Мазурок Л.М.) - ІІ місце;

Милимчук  Наталія, вихованка гуртка «Природний матеріал в дизайні» (керівник Мазурок Л.М.)  - ІІІ місце;

«В’язання»:

Студенна Віта, вихованка гуртка «Об’ємна тканепластика» (керівник Хилько Л.С.)  - ІІІ місце;

«Ізонитка»:

Гаврилюк Анастасія, вихованка гуртка «Дизайнерські технології» (керівник Мельничук Г.П.) - І місце;

«Печворк»:

Ткачук Олександра, вихованка гуртка «Об’ємна тканепластика» (керівник Дорощук Л.І.)  - ІІ місце;

«Живопис»:

Фіщук Олександра, вихованка гуртка «Художній дизайн» (керівник Мудрик О.Є.)  - ІІ місце;

Дорощук Валерія, вихованка гуртка «Об’ємна тканепластика» (керівник Дорощук Л.І.)  - ІІ місце.

Вітаємо переможців та їх керівників гуртків!

Тетяна Савчук, заступник директора МЦТУМ