gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні449
mod_vvisit_counterВчора826
mod_vvisit_counterЗа тиждень449
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6237
mod_vvisit_counterЗа місяць23467
mod_vvisit_counterПопередній місяць19378
mod_vvisit_counterЗагальна4492826

Зараз (20 хвилин назад): 12
Ваш IP: 18.232.127.73
,
Сьогодні: 2022-11-27 13:38

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Творчість – джерело радості!

Педагоги Рівненського міського центру творчості учнівської молоді продовжують активно працювати з дітьми, які тимчасово внутрішньо переміщені до нашого міста. Майстер-класи проводяться за місцем проживання (роботою охоплено 4 гуртожитки).

 

За досить тривалий період спільної роботи (березень-червень) діти адаптувалися, потоваришували з нашими педагогами, чекають зустрічей і нових цікавих завдань. В процесі творчої діяльності діти отримують пізнавально-навчальну інформацію, формують корисні вміння та навички, спілкуються, відволікаються від тяжких спогадів, мріють про дім і мирне майбутнє… Власноруч виконані вироби у різноманітних дизайнерських техніках з різних матеріалів (фетру, фоамірану, природного матеріалу, паперу, картону тощо) приносять дітям задоволення та позитивні емоції.

Тетяна Савчук, заступник директора МЦТУМ