gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні495
mod_vvisit_counterВчора826
mod_vvisit_counterЗа тиждень495
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6237
mod_vvisit_counterЗа місяць23513
mod_vvisit_counterПопередній місяць19378
mod_vvisit_counterЗагальна4492872

Зараз (20 хвилин назад): 11
Ваш IP: 18.232.127.73
,
Сьогодні: 2022-11-27 14:28

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


ДОШКІЛЬНЯТА РІВНОГО - ЗА МИР НА ЗЕМЛІ

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають Міжнародний День захисту дітей. Це – заохочення до миру, взаєморозуміння між дітьми, заклик до захисту прав та свобод дітей.

В дитячих садках нашого міста день розпочався з молитви за здоров’я і захист дітей та виготовлення жовто-блакитних голубів миру. День був насичений патріотичними квестами: «У пошуках літа», «Дітям – мир і доброта», «Стежинами мирного та щасливого дитинства». Працювали різноманітні локації: рукотворчі, пізнавальні, рухливі, логічні, музичні. Діти віртуально подорожували Україною, танцювали, співали, розповідали вірші. В дитячих малюнках відображено заклик до усіх дорослих нашої планети  про захист прав і свобод дітей та миру на землі.

Наші діти - це надія України. Наші діти – заслуговують бути щасливими!

Галина Ремизович та Аліна Хлищ, відділ дошкільної освіти