gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні484
mod_vvisit_counterВчора826
mod_vvisit_counterЗа тиждень484
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6237
mod_vvisit_counterЗа місяць23502
mod_vvisit_counterПопередній місяць19378
mod_vvisit_counterЗагальна4492861

Зараз (20 хвилин назад): 19
Ваш IP: 18.232.127.73
,
Сьогодні: 2022-11-27 14:09

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Творчі техніки Рівного – найкращі в області!

Вихованці Рівненського міського центру творчості учнівської молоді вибороли ПЕРШЕ місце команді Рівненської міської територіальної громади у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», яка відбулась 05 квітня 2022 року.

 

Результативна участь у даній виставці стала прекрасною нагодою для рівненських школярів продемонструвати свої конструкторські здібності, творчість і фантазію, просторове і логічне мислення, технічні знання та уміння.

Вітаємо 18 переможців особистої першості у розділах:

«Електротехніка та радіоелектроніка»:

Марка КИЗИМУ, вихованця гуртка «Радіоелектронне конструювання» (керівник: Михальчук А.В.), за роботу «Лабораторний блок живлення 0-24» - ІІ місце;

«Промислова техніка»:

Марка КИЗИМУ, вихованця гуртка «Радіоелектронне конструювання» (керівник: Михальчук А.В.), за роботу «Паяльна станція HAKKOT-12» - ІІ місце;

Михайла ШЕВЧУКА, вихованця гуртка «Радіоелектронне конструювання» (керівник: Михальчук А.В.), за роботу «Портативний заточувальний круг» - ІІІ місце;

«Транспортні засоби»:

Олександра МОСІНА, вихованця гуртка «Мопедисти і мотоциклісти» (керівник: Постригач О.М.), за роботу «Знімач колінчастого вала» - ІІ місце;

«Сільськогосподарська техніка»:

Віталія ПОДВОРНОГО, Данила МИСКОВЦЯ та Володимира МАРИНЧЕНКА, вихованців гуртка «Різьблення по дереву»  (керівник: Михайлюк М.М.), за роботу «Пристрій для копання вузьких траншей» - ІІ місце;

«Технічні навчальні посібники»:

Марка КИЗИМУ, вихованця гуртка «Радіоелектронне конструювання» (керівник: Михальчук А.В.),  за роботу «ECR-тестер» - ІІ місце;

Максима БОБРОВНИЦЬКОГО, вихованця гуртка «Картинг» (керівник: Бобровницький Н.І.), за роботу «Соленоїдний електромагнітний двигун» - ІІІ місце;

«Екологія, енергозбереження, медицина, біологія, сільське господарство»:

Михайла ШЕВЧУКА, вихованця гуртка «Радіоелектронне конструювання» (керівник: Михальчук А.В.), за роботу «Металошукач» - І місце;

«Спортивно-технічне моделювання»:

Ігоря МИТЧУКА, вихованця гуртка «Судномоделювання» (керівник Хоменчук В.М.), за роботу «Швидкісна модель класу «ЕСО STANDART»» - ІІ місце;

Михайла ФИСЕНКА, вихованця гуртка «Судномоделювання» (керівник: Хоменчук В.М.), за роботу «Модель буксира-штовхача «Робот»» - ІІІ місце;

«Космічна техніка»:

Дарину ВОДЬКО, вихованку гуртка  «Природний матеріал в дизайні» (керівник: Мазурок Л.М.), за роботу «Космічна станція» - І місце;

«Техніка майбутнього»:

Андрія НІКІТЧУКА, вихованця гуртка «Основи дизайну»  (керівник: Приймачек Т.О.), за роботу «Космічний готель» - І місце;

«Історичні моделі»:

Миколу ТАРГОНСЬКОГО, вихованця гуртка «Судномоделювання» (керівник: Хоменчук В.М ), за роботу «Танк «Озоріо ІІ» М1:35»  - ІІ місце;

«Ігри та іграшки з елементами техніки»:

Соломію ОВСЕНЧУК та Мар’яну ГУБІЙЧУК, вихованок гуртка «Моделювання з текстилю» (керівник: Москалик Т.В.) за роботу «Кіт-Шумахер» - І місце;

Анну КОРОВЕЦЬ, вихованку гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник: Якубовська А.Є), за роботу «Весела траса» - ІІ місце;

«Архітектура та будівництво»:

Назара ВОРОНКА, вихованця гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник: Воронко О.В.), за роботу «Будиночок для ляльки» - І місце;

Інну ШОЛУДЬКО та Настю ЗАХЛЕНЮК, вихованок гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник: Петрук Г.Б.), за роботу «Будинок» - ІІ місце;

Настю ГАВРИЛЮК, вихованку гуртка «Дизайнерські технології» (керівник: Мельничук Г.П.), за роботу «Арт-музей» - ІІІ місце.

Молодці!!!

Тетяна Савчук, заступник директора МЦТУМ