gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні69
mod_vvisit_counterВчора516
mod_vvisit_counterЗа тиждень69
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4501
mod_vvisit_counterЗа місяць1234
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375537

Зараз (20 хвилин назад): 5
Ваш IP: 44.192.94.86
,
Сьогодні: 2022-07-03 03:15

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Творчість як засіб психологічного розвантаження

З метою психологічної підтримки, допомоги у подоланні стресу, педагоги Рівненського міського центру творчості учнівської молоді активно проводять майстер-класи для дітей, які тимчасово внутрішньо переміщені до нашого міста. Діти із задоволенням виконують запропоновані творчі завдання у різноманітних техніках (оригамі, квілінг, дизайн, моделювання та ін.), спілкуються, виявляють бажання і надалі брати участь у таких заходах.

 

Також, Рівненський міський центр творчості учнівської молоді запрошує усіх бажаючих відвідати дистанційні онлайн-заняття з науково-технічного напряму позашкільної освіти (моделювання, дизайну, оригамі та паперопластики, конструювання, спортивно-технічного профілю, фотосправи та ін.).

Ми підібрали цікаві теми занять та практичні завдання з використанням дешевих та доступних матеріалів. Розклад онлайн-занять, який оновлюється щотижня, розміщений на фейсбук-сторінці за посиланням: https://www.facebook.com/groups/RiwneMCTUM.

Бажаємо вам творчого натхнення та позитивних емоцій!

Тетяна Савчук, заступник директора МЦТУМ