gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні39
mod_vvisit_counterВчора516
mod_vvisit_counterЗа тиждень3934
mod_vvisit_counterПопередній тиждень5478
mod_vvisit_counterЗа місяць1204
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375507

Зараз (20 хвилин назад): 8
Ваш IP: 44.192.94.86
,
Сьогодні: 2022-07-03 01:55

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Наш пошук і творчість – тобі, Україно!

З 21 по 25 лютого 2022 року Рівненським міським центром творчості учнівської молоді була проведена щорічна міська виставка-конкурс технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

 

На виставку було представлено 62 роботи учнів та вихованців закладів освіти ЗОШ №№9, 16, 28, СпШ №15, РГГ, РКГ «Гармонія» НРЦ «Особлива дитина» та МЦТУМ у 12 розділах: «Електротехніка та радіоелектроніка»,  «Сільськогосподарська техніка», «Технічні навчальні посібники», «Екологія, енергозбереження, медицина, біологія, сільське господарство»,  «Спортивно-технічне моделювання», «Космічна техніка»,  «Техніка майбутнього», «Ігри та іграшки з елементами техніки»,  «Архітектура та будівництво», «Промислова техніка»,   «Космічна техніка», «Історичні моделі».

За результатами оцінювання конкурсу визначено 44 призери. Для участі у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» від закладів освіти Рівненської міської територіальної громади подано 31 роботу переможців.

Тетяна Савчук, заступник директора МЦТУМ