gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні488
mod_vvisit_counterВчора826
mod_vvisit_counterЗа тиждень488
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6237
mod_vvisit_counterЗа місяць23506
mod_vvisit_counterПопередній місяць19378
mod_vvisit_counterЗагальна4492865

Зараз (20 хвилин назад): 15
Ваш IP: 18.232.127.73
,
Сьогодні: 2022-11-27 14:15

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Ми віримо у перемогу! В нашу Україну!

Жоден українець не може бути осторонь страшних подій, які сьогодні відбуваються на нашій рідній землі… Наші діти теж хочуть допомогти у боротьбі зі злом.

Рівненський міський центр творчості учнівської молоді організував флешмоб на FB-сторінці https://www.facebook.com/groups/RiwneMCTUM під хештегом #ДякуюЗСУ #ПишаюсяЗСУ#діти_проти_війни. Цим кроком ми хочемо підтримати наших мужніх, незламних захисників, для яких дуже важливо відчувати тепло дитячих сердець.

Вихованці викладають свої малюнки, листи, відеоролики, у яких звучать слова безмежної вдячності нашим захисникам:

«Дорогі наші захисники, дякуємо вам за все те що ви робите для України. А ми зі свого боку робимо все можливе, щоб допомогти вам… Ми - українці, ми - одне ціле. Коли такі міцні тили, то легше на передовій!».

«Дякуємо вам, наші мужні захисники! Віримо у вас! Ви оберігаєте наш спокій, захищаєте нашу свободу! Низький уклін вам! Всесильний Господи, почуй молитви дітей Твоїх, споглянь в час важких випробувань на державу нашу – Україну. Благослови та зміцни воїнів наших, які протистоять підступному російському агресору на землі, на морі та в повітрі!».

«Дорогі солдати! Наші Ангели-захисники! Повертайтеся до своїх сімей живими і здоровими! Ми віримо у вас, у перемогу! В нашу Україну!».

Тетяна Савчук, заступник директора МЦТУМ