gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні520
mod_vvisit_counterВчора826
mod_vvisit_counterЗа тиждень520
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6237
mod_vvisit_counterЗа місяць23538
mod_vvisit_counterПопередній місяць19378
mod_vvisit_counterЗагальна4492897

Зараз (20 хвилин назад): 15
Ваш IP: 18.232.127.73
,
Сьогодні: 2022-11-27 15:17

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Готуємося до свята

З метою екологічного, природоохоронного та естетичного виховання учнів 8 грудня 2021 року Екологічний центр Рівненського міського Палацу дітей та молоді провів міський етап традиційної щорічної Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

Виставка була направлена на пропаганду серед дітей та дорослих бережливого ставлення до природи, на розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнів, на формування практичних умінь та навичок учнів із виготовленню новорічно-різдвяних композицій.

В міському етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» взяли участь 28 закладів освіти (ЗОШ № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 28, СпШ № 15, НВК № 17, НВК № 26, РЕПЛ, ПМЛ «Елітар», РАЛ «Престиж», Квасилівський НВК «школа-ліцей», МЦТУМ, РНРЦ «Особлива дитина» та ПДМ). Найактивнішими були ЗОШ № 8 (12 робіт),13 (14 робіт), 18 (13 робіт), 22 (16 робіт), РНРЦ «Особлива дитина» (23 роботи). Загалом на конкурс представлено 190 робіт. На виставці демонструвалися вироби мистецтва новорічно-різдвяної тематики – ялинки, гноми, сніговики, будиночки, санчата, символ 2022 року – тигр, новорічні прикраси, віночки та іграшки тощо. Роботи символізували та відображали регіональні різдвяно-новорічні дійства. Презентовані на виставку композиції були виконані учнями у довільній формі за такими номінаціями: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, новорічний вінок, сюжетна композиція, новорічна картина, новорічний подарунок.

Роботи учасників новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція», що зайняли І місця були направлені на обласний етап.

Переможці  міського етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»:

І місце:Вербець Влада, Вальковець Анна, Суровець Ірина ( СпШ№15, 5 клас), Христюк Євангеліна ( СпШ№15, 6 клас), Павлущик Ярослав ( СпШ№15, 7 клас), Фурсов Даниїл ( СпШ№15, 8 клас), Киричук Анастасія ( ЗОШ №27, 3-А клас), Юрчук Олександра ( ЗОШ №27, 8-А клас), Журик Анастасія ( ЗОШ №27, 7-Б клас), Ненза Павло ( РНРЦ «Особлива дитина», 3-А клас), Лук’янчук Ангеліна ( НВК №26, 3-А клас), Карпюк Софія ( Квасилівський НВК «школа-ліцей», 7-Г клас), Кравчук Анастасія ( Квасилівський НВК «школа-ліцей», 8 клас), Шило Анна (МЦТУМ, «Моделювання з текстилю»), Маламанюк Софія (МЦТУМ, «Дизайнерські технології»), Дубогрій Ольга ( ЗОШ №13, 8-А клас), Воробйова Єлизавета (З ОШ №13, 10-Б клас), Довгий Олександр ( ЗОШ №22, 1-А клас), Криволисова Софія ( РЕПЛ, 11-Б клас), Поляновська Віолетта ( ЗОШ № 3, 4-А клас), колективна робота учнів школи образотворчого мистецтва ПДМ, майстерня «Поліського побуту», Христюк Євангеліна ( СпШ №15, 6 клас).

ІІ місце: Артюшкевич Дарія ( РЕПЛ, 10-А клас), Берук Софія ( РЕПЛ, 10-А клас), Древецький Іван ( ЗОШ №22, 6-В клас), Довжик Захар ( ЗОШ №22, 1-А клас),  Петрук Тимофій ( ЗОШ №22, 2-Д клас), Коваль Катерина ( ЗОШ №13, 5-Б клас), Романчук Микола ( РНРЦ «Особлива дитина», 5-А клас), Усенко Марина ( РНРЦ «Особлива дитина», 7-А клас), колективна робота учнів 6-Б класу ( РНРЦ «Особлива дитина»), Вишневський Роман ( РНРЦ «Особлива дитина», 8-Б клас), Прокопчук Ірина ( НВК №26, 6-В клас), Мельник Уляна ( Квасилівський НВК «школа-ліцей», 6-В клас), Мосійчук Анастасія, Петренчук Христина, Удод Христина (МЦТУМ, «Моделювання з текстилю», Милимук Наталія ( МЦТУМ, «Природний матеріал в дизайні»), Студенна Віта ( МЦТУМ, «Об’ємна тканепластика»), Гребеннікова Анна ( МЦТУМ, гурток «Художній дизайн»), Аскерова Аліна ( ЗОШ №27, 6-Г клас), Головій Анна ( СпШ №15, 1 клас), Бодов Максим ( СпШ №15, 2 клас), Бодов Артем ( СпШ №15, 1 клас), Новицька Марія ( ЗОШ № 25, 5-В клас), Андрійко Марія ( ЗОШ № 18, 5-А клас), Добрецова Уляна ( ЗОШ № 18, 10-А клас), Мезін Дмитро ( ЗОШ № 18, 1-Б клас), Багнак Дана ( ЗОШ № 20, 5-А клас), Мірзаі Каміла ( НВК № 17, 2-А клас), Додчук Владислав ( ЗОШ № 9, 7-Б клас), Смикало Назар ( ПМЛ «Елітар», 10-БХ), Поліщук Владислава ( ЗОШ № 24), Кравчук Богдан ( ЗОШ № 8, 3-Б клас), Костюк Вероніка ( ЗОШ № 8, 3-Б клас), Пришко Станіслава ( ЗОШ № 8, 4-А клас), Грабінов Арсеній ( ЗОШ № 11, 1-Аклас), Воробей Олександра ( ЗОШ № 11, 2-Д клас), Левченко Вікторія ( ЗОШ № 1, 10 клас), Павлюк Оксана ( ЗОШ № 1, 11 клас), Лебедюк Любов, Маслянчук Еліна ( ЗОШ № 1, 6 клас), Горобець Володимир ( ЗОШ № 5, 8-Б клас), Скороход Ангеліна ( ЗОШ № 3, 1-А клас), Соломко Катерина ( ЗОШ № 3, 5-А клас), колективна робота вихованців гуртка «Юні майстрині» ЗОШ № 3, Дещинська Емілія ( НВК № 17, 4-Б клас).

ІІІ місце: Корнієвська Дарина ( ЗОШ № 3, 6-Б клас), Козяр Олена ( Квасилівський НВК «школа-ліцей», 8 клас), Хомич Віталіна ( Квасилівський НВК «школа-ліцей», 8 клас), Барановська Евеліна ( СпШ №15, 2 клас), Сподар Святослав (СпШ №15, 2 клас), Гордієвич Мирослава ( ЗОШ№27, 6-Г клас), Кусік Катерина (МЦТУМ, «Моделювання з текстилю»), Парфьонова Лілія (МЦТУМ, «Природний матеріал в дизайні»), Воронко Назар ( НВК №26, 3-А клас), Гусевик Володимир, Гусевик Олександр ( НВК №26, 1-А клас), Артемяк Наталія ( РНРЦ «Особлива дитина», 5-А клас), Босик Даниїл (РНРЦ «Особлива дитина», 5-А клас), Усенко Марина ( РНРЦ «Особлива дитина», 7-А клас), Литвиненко Євгенія ( РНРЦ «Особлива дитина», 9-А клас), Середа Віталій ( РНРЦ «Особлива дитина», 9-Б клас), Захарчук Олександра ( ЗОШ №13), колективна робота гуртка 4 класів ( ЗОШ №13), Ткачук Олександра ( ЗОШ №13, 6-Д клас), Марк Валерія ( ЗОШ №13, 6-Д клас), Бондарчук Олександра (ЗОШ №22, 8-В клас), Довгаль Дарина (ЗОШ №22, 10-Б клас), Подейко Артем ( ЗОШ №22, 8-Б клас), Коваль Мілана ( ЗОШ №22, 2-А клас), Сачук Адам ( НВК № 26, 1-А клас), Липинець Марія ( ЗОШ № 28, 3-Г клас), Клімчук Дарина ( ЗОШ № 28, 4-Є клас), Косовська Марія ( ЗОШ № 28, 4-Г клас), Черначук Олена ( ЗОШ № 28, 3-А клас), Гоч Наталія ( ЗОШ № 28, 3-А клас), Калина Анна ( ЗОШ № 25, 6-А клас), Столярчук Вікторія ( ЗОШ № 25, 6-А клас), Свереп’юк Анастасія ( ЗОШ № 6, 10 клас), Забокрицька Каріна ( ЗОШ № 6, 4 клас), Козак Яна (ЗОШ № 6, 4 клас), колективна робота учнів 9-А класу ЗОШ № 18, Захарук Анастасія (ЗОШ № 18, 3-Б клас), Кодуа Софіко ( ЗОШ № 16, 5 клас), Андришин Юрій ( ЗОШ № 16, 5 клас), Крот Дарина ( ЗОШ № 16, 4-Б клас), Донік Аліна ( ЗОШ № 20, 9-Б клас), Бігун Яна ( ПМЛ «Елітар», 11-ФМ клас), Васютинська Вероніка ( ПМЛ «Елітар», 10-ФМ клас), Римарук Вікторія (ЗОШ № 24), Дорощук Юлія (З ОШ № 24), Бондаренко Олександр ( ЗОШ № 24), Дяченко Софія ( ЗОШ № 8, 2-Б клас), Висоцький Максим ( ЗОШ № 8, 2-Б клас), Добровольська Злата ( ЗОШ № 8, 3-А клас), Трофімчук Святослав ( ЗОШ № 8, 4-Б клас), Довгань Артем ( ЗОШ № 4, 5-Б клас), Жижкун Анна  (ЗОШ № 4, 6-А клас), Мартинюк Анна, Логвинчук Софія, Червюк Карина, Пашкова Ангеліна, Телиця Вікторія, Ганіткевич Христина, Познацаніні Ніколь ( ЗОШ №4, 5-А клас), Гущіна Аліна ( ЗОШ № 11, 4-Б клас), роботи вихованців гуртка образотворчого мистецтва ЗОШ № 5, Філіпчук Олександра ( ЗОШ № 5, 4-А клас), Охман Данило ( ЗОШ № 10, 1-А клас), Литвин Олександр ( ЗОШ № 10, 1-А клас), Литвин Єва ( ЗОШ № 10, 3-Б клас).

Цього ж дня було проведено традиційний міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». В ній взяли участь 18 закладів освіти (ЗОШ № 3, 5,9, 10, 11, 13, 16, 20, 22, 24, 25, НВК № 17, НВК № 26, РЕПЛ, РАЛ «Престиж», ПМЛ «Елітар», Квасилівський НВК «школа-ліцей», МЦТУМ. На конкурс представлено 76 робіт. Найактивнішими учасниками були учні ЗОШ №13, 22, НВК № 26, МЦТУМ.

На виставку були представлені вази, картини, ляльки-мотанки, іграшки, сувеніри тощо. Вироби було виготовлено у різних техніках з глини, дерева, тканини, ниток,  паперу, тіста.

Роботи учасників виставки-конкурсу «Український сувенір», що зайняли І місця були направлені на обласний етап.

Переможці міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»:

І місце: Алексєєва Марина ( РНРЦ «Особлива дитина», 7-Б клас), Кухарчук Вікторія, Мельник Ольга ( РНРЦ «Особлива дитина», 8-Б клас), Загладкін Даміан ( ЗОШ №3, 4-А клас), Соломко Катерина ( ЗОШ №3, 5-А клас), Руда Катерина ( ЗОШ №9, 7 клас), Березовець Діана ( ЗОШ №9, 7 клас), Ільницька Софія ( РАЛ «Престиж», 4-А клас), Замико Поліна ( ЗОШ №25, 5-Г клас).

ІІ місце: Оксенчук Соломія ( МЦТУМ, «Моделювання з текстилю»), Гармата Анна (МЦТУМ, гурток «Моделювання з текстилю»), Дудко Анастасія ( МЦТУМ, гурток «Технології бісерного рукоділля»), Лисий Дмитро ( МЦТУМ, гурток «Природний матеріал в дизайні»), Студенна Віта ( МЦТУМ, гурток «Об’ємна тканепластика»), Гребеннікова Анна ( МЦТУМ, гурток «Художній дизайн»), Тишкун Вікторія ( Квасилівський НВК «школа-ліцей», 8 клас), Янчук Матвій ( ЗОШ №11, 2-Г клас).

ІІІ місце:, Студенна Вікторія, Миронюк Ярослав ( РНРЦ «Особлива дитина», 1 клас),  Ткачук Олександра ( ЗОШ №13, 6-Д клас), Ковальчук Софія ( ЗОШ №25, 6-Б клас), Самчук Влада ( НВК № 26, 7-Б клас), Шевчук Максим  (НВК № 26, 7-Б клас), Лук’янчук Ангеліна ( НВК № 26, 3-А клас), Артемяк Марія ( НВК № 26, 4-А клас), Ярославська Дарина ( НВК № 26, 4-А клас), Чекалюк Надія ( МЦТУМ, гурток «Соломопластика»), Смірнова Тетяна ( МЦТУМ, гурток «Соломопластика»), Литвинюк Валерія (МЦТУМ, гурток «Об’ємна тканепластика»), Литвинюк Дарія ( МЦТУМ, гурток «Об’ємна тканепластика»), Парета Вікторія ( МЦТУМ, гурток «Об’ємна тканепластика»), Лук’янчук Софія, Боткіна Вероніка ( МЦТУМ, гурток «Художній дизайн»), Рощупкін Олександр ( МЦТУМ, гурток «Художній дизайн»), Павловська Катерина, Кочан Ліза ( МЦТУМ, гурток «Художній дизайн»), Войтюк Дарина ( ПМЛ «Елітар»), Мельничук Олександра ( ПМЛ «Елітар», 11-ФМ клас), Лук’янчук Вікторія ( ЗОШ № 20, 8 клас), колективна робота вихованців гуртка «Образотворче мистецтво» ЗОШ № 10, Трофимчук Андрій ( ЗОШ № 24), Семенюк Олександра ( ЗОШ № 22, 5-А клас), Петльована Софія ( ЗОШ № 22, 6-Г клас), Гриб Анастасія ( ЗОШ № 22, 2-Г клас), Садовець Олександра ( ЗОШ № 22, 10-Б клас).

Ірина Куроченко, керівник Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді