gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні450
mod_vvisit_counterВчора826
mod_vvisit_counterЗа тиждень450
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6237
mod_vvisit_counterЗа місяць23468
mod_vvisit_counterПопередній місяць19378
mod_vvisit_counterЗагальна4492827

Зараз (20 хвилин назад): 13
Ваш IP: 18.232.127.73
,
Сьогодні: 2022-11-27 13:39

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Медіація

10 грудня 2021року, на базі ЗОШ № 28 м.Рівного (за сприяння директора Ревут О.І.) розпочали навчання майбутні підлітки-медіатори міста Рівного зі своїми керівниками шкільних служб порозуміння із ЗОШ №25 (практичний психолог Бойчук Н.В.), ЗОШ 28 (практичний психолог Гуменюк С.І.), «Гармонія» (Шинкарук Л.А.) під керівництвом Опанасюк Г.В., директора НМЦПС та Баранюк С.Л., координатора шкільних  служб порозуміння м.Рівного.

На тренінгу діти познайомилися між собою та дізналися про життєві цінності, інтереси, нахили, які властиві один одному.

Працюючи в групах школярі з’ясували, як розглядається конфлікт: з одного боку – з позиції сили, з іншого – з позиції права, а з третього – з позиції інтересу. Семикласники вивчили 5 стратегій вирішення конфліктних ситуацій і зрозуміли, що в суперечці важливо ЧУТИ один одного.

Розходилися всі веселі, втомлені, емоційно та інформаційно насичені та готові і надалі працювати. Бажаємо нам успіхів. До нових зустрічей!

Галина Опанасюк, директор НМЦПС