gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні512
mod_vvisit_counterВчора826
mod_vvisit_counterЗа тиждень512
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6237
mod_vvisit_counterЗа місяць23530
mod_vvisit_counterПопередній місяць19378
mod_vvisit_counterЗагальна4492889

Зараз (20 хвилин назад): 12
Ваш IP: 18.232.127.73
,
Сьогодні: 2022-11-27 15:03

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Винахідливі юнаки вибороли перемогу у обласному конкурсі!

Вихованці Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Шевчук Михайло (гурток «Радіоелектронне конструювання», керівник Алла Михальчук) та Ярощук Михайло («Математичний гурток», керівник  Наталія Винокур) стали переможцями обласного заочного конкурсу науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед вихованців ПНЗ. На розгляд журі  було представлено дві роботи, які посіли відповідно ПЕРШЕ та ДРУГЕ місця.

«Універсальний детектор металу» (І місце), виготовлений Шевчуком Михайлом, призначений для виявлення будь-яких металевих предметів або частин предмету у зоні дії пристрою. Він може використовуватись як шукач металу під землею, детектор електроніки або заборонених предметів на тілі чи у кишенях  у місцях, де не можна або затратно встановлювати великі рамки-металодетектори.  У перспективі  юний винахідник планує скоротити основну штангу і встановити детектор на робота з маніпулятором  і дистанційним керуванням.

«Універсальний станок з числовим програмним управлінням» (ІІ місце) виготовлений Ярощуком Михайлом. Як зазначив юнак, універсальність даного станка полягає в тому, що його можна використовувати як лазерний чи фрезерний станок числового програмного управління або як 3Д-принтер з великою областю друку.

Завдяки наполегливості та завзятості, неординарному творчому мисленню учасників конкурсу, наша команда посіла ДРУГЕ командне місце.

Бажаємо переможцям віри у себе, натхнення,  та подальших творчих злетів!

Наталія Винокур, завідувач відділу МЦТУМ