gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr

Info-centr


Ukraine
Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1106
mod_vvisit_counterВчора1147
mod_vvisit_counterЗа тиждень3482
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6534
mod_vvisit_counterЗа місяць16581
mod_vvisit_counterПопередній місяць23558
mod_vvisit_counterЗагальна4330986

Зараз (20 хвилин назад): 15
Ваш IP: 34.204.174.110
,
Сьогодні: 2022-05-18 20:10

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


До шедевру - лише крок…

«Крок до шедевру» - міський  заочний  інтернет-конкурс літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості  із зарубіжної літератури, який проходив у місті в квітні-травні 2021 року.

Його мета – розвиток медіакультури педагогів, учнів закладів загальної середньої освіти,підтримка обдарованих учнів, залучення учнівської молоді до літературно-мистецької творчості,формування в педагогічного загалу та учнівства інформаційної грамотності та медіакультури, загальнокультурної компетентності, популяризації активної читацької діяльності.

На конкурс від закладів загальної середньої освіти було направлено 40 робіт. Методичні новації вчителів були представлені інтерактивними плакатами до уроків, інтерактивними вправами та ігровими завданнями, веб-квестом.

У номінації для учнів «Медіаконтент юного словесника» найпопулярнішим став буктрейлер, були також надіслані постери, презентації, комп’ютерний колаж, афіша, плейкаст, відеоролик, відеофільм.

Члени журі відзначили у більшості робітпрактичну спрямованість, творчий підхід, самостійність,  їх прикладне значення, власне бачення змісту і проблематики творів, пізнавальний аспект, критичне осмислення використаних джерел та належний рівень оформлення.

Усі роботи були присвячені літературній спадщині письменників-ювілярів.Найчастіше конкурсанти презентували творчість Льюїса Керролла, Джека Лондона, Вільяма Шекспіра.

Вивчаючи шедеври світового мистецтва, залишається зробити лише крок до шедевру власного, щоб усвідомити геніальний задум письменника і донести це до тих, хто поряд… Більшість учасників конкурсу змогли це зробити!

Роботи переможців можна переглянути за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1VmtYqVHNasc4_463RljGdkYT83qnV_zs?usp=sharing

Тетяна Крівцова, консультант КУ "ЦПРПП"