gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr

Info-centr


Ukraine
Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1105
mod_vvisit_counterВчора1147
mod_vvisit_counterЗа тиждень3481
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6534
mod_vvisit_counterЗа місяць16580
mod_vvisit_counterПопередній місяць23558
mod_vvisit_counterЗагальна4330985

Зараз (20 хвилин назад): 14
Ваш IP: 34.204.174.110
,
Сьогодні: 2022-05-18 20:10

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Громада повинна знати імена юних науковців!

"Громада повинна їх знати!" - так оцінив внесок у розвиток освітньої галузі міста юних науковців - переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук міський голова Рівного Олександр Третяк на зустрічі, яка відбулася 26 травня 2021 року в залі засідань міськвиконкому.
Розмова пройшла цікаво і конструктивно не тільки для манівців, але й для представників влади, які були присутні на святі. Заступник міського голови Марина Кузмічова та начальник управління освіти Богдан Турович запитували переможців, як вибирались теми для наукових досліджень, що спонукало працювати над науковою роботою. Міського голову цікавило, яким бачать юні науковці своє майбутнє  в Україні і в рідному місті, що можна покращити для того, щоб у місті молодь почувала себе комфортно і мріяла працювати на його розквіт. А ще Олександр Третяк подарував школярам поїздку в музей науки Малої академії наук України в Києві.

Переможці всеукраїнського рівня отримали Подяки міського голови за цілеспрямованість у здобутті знань, прагнення до самовдосконалення та перемогу, що примножила славу Рівного.

Олеся Пасічник, консультант КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Рівненської міської ради