gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr

Info-centr


Ukraine
Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1102
mod_vvisit_counterВчора1147
mod_vvisit_counterЗа тиждень3478
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6534
mod_vvisit_counterЗа місяць16577
mod_vvisit_counterПопередній місяць23558
mod_vvisit_counterЗагальна4330982

Зараз (20 хвилин назад): 13
Ваш IP: 34.204.174.110
,
Сьогодні: 2022-05-18 20:07

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Відновні практики в дії. Квест - гра «Веселі мандри»

У 10 навчальних закладах міста Рівного впроваджуватися відновні практики – реалізується програма «Шкільна медіація», у 5 з них діють Шкільні служби порозуміння (ШСП). Робота Шкільних служб порозуміння сприяє гармонізації взаємовідносин між дітьми та дорослими, збереженню (створенню) позитивної атмосфери у класних колективах, профілактиці та вирішенню конфліктів мирним шляхом.

У атмосфері пристрасного азарту та доброзичливого змагання відбулася чергова зустріч керівників ШКІЛЬНИХ СЛУЖБ ПОРОЗУМІННЯ (практичні психологи РУГ, ЗЗСО №№ 10, 16, 25, 28, НВК № 19, РГ «Гармонія»), підлітків-медіаторів та учнів 6-А класу РУГ. І, звичайно, із дотриманням усіх карантинних вимог, адже вирішували різноманітні завдання, пов’язані із розв’язанням конфліктних ситуацій, школярі та їхні наставники на лоні природи – у мальовничих локаціях Рівного, де проходив квест. На цей раз членам команд, мандруючи запропонованими станціями, довелося побути трішки письменниками та знавцями народної мудрості, складаючи поезії та будуючи прислів’я. Розгадуючи «Емоційні шаради» та створюючи пазли «Дружба – це…», стали вони креативними фотографами-експертами. Та справжніми майстрами налагодження комунікації із товаришами проявили себе ті, які найшвидше й найбільш успішно здолали «Лабіринт» та станцію «Хто я…», адже тут потрібно було діяти не лише з допомогою мови жестів, тіла і коротких фраз-наказів, а ще й  великої довіри і розуміння членів команди. І переможці, й усі учасники квесту отримали пам’ятні подарунки, а найголовніше – цінний досвід та позитивні емоції.

Галина Опанасюк, директор НМЦПС Управління освіти