gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr

Info-centr


Ukraine
Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1000
mod_vvisit_counterВчора1147
mod_vvisit_counterЗа тиждень3376
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6534
mod_vvisit_counterЗа місяць16475
mod_vvisit_counterПопередній місяць23558
mod_vvisit_counterЗагальна4330880

Зараз (20 хвилин назад): 16
Ваш IP: 34.204.174.110
,
Сьогодні: 2022-05-18 18:21

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Юні рівненські науковці принесли місту 16 перемог!

"Блискучий виступ!" Так оцінили результати участі команди юних науковців Рівненської області на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук: 34 перемоги!

Левову частку цих перемог здобули вихованці закладів освіти Рівного: 16! Школярі міста на своєму рахунку мають одне 1-е місце,чотири 2-их і одинадцять 3-іх. Найбільше перемог у ПМЛ "Елітар" - 4, Рівненській гуманітарній гімназії - 2.

Перше місце у секції "Українська література" виборов учень 10 класу НВК №12 Кирильчук Святослав, який свою наукову роботу присвятив жанру технотрилера в романах нашого земляка Макса Кідрука.

Чотири других місця мають десятикласники Мартинюк Софія з РГГ у секції з математики, Юрчук Катерина з РУГ у секції "Літературна творчість", Сауш Поліна з НВК №2 у секції "Мистецтвознавство" та Тарасун Тарас зі школи "Центр надії" у секції з економіки.

Можуть пишатися своїми випускниками, які посіли 3-і місця, Чернюком  Олександром школа №1, ПДМ, Дудчаком Назаром - НВК "Колегіум", Ключник Дарією - НВК 26, Машлай Неонілою - РГГ,  Вуїв Ольгою, Турбалом Богданом - ПМЛ "Елітар", Глущук Василь, ЗОШ №27.  А ще один елітарівець Данилюк Андрій приніс славу закладу, здобувши два третіх місця у секціях з хімії та журналістики. Який діапазон захоплень!

Треті місця мають десятикласники Вівсяник Анастасія (CпШ №15) та Козярчук Євгеній (школа №28).

Щороку школярі Рівного досягають вагомих результатів у наукових дослідженнях у системі МАН. Ці юні науковці - учнівська еліта міста. Без сумніву,  що серед них будуть ті, хто в майбутньому стане гордістю своєї сім'ї, рідного міста та примножить славу України.

Олеся Пасічник, консультант КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Рівненської міської ради