gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Ukraine
Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні402
mod_vvisit_counterВчора1464
mod_vvisit_counterЗа тиждень402
mod_vvisit_counterПопередній тиждень14315
mod_vvisit_counterЗа місяць25978
mod_vvisit_counterПопередній місяць56115
mod_vvisit_counterЗагальна3947803

Зараз (20 хвилин назад): 16
Ваш IP: 35.170.64.36
,
Сьогодні: 2021-06-13 08:50

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Психологічний форум

 

Напередодні Всеукраїнського дня психолога в режимі відео зустрічі  проходив обласний форум «Psychoreality – XXI/2021». Презентували роботу психологічної служби Рівненської міської територіальної громади керівники «Шкільних служб порозуміння», практичні психологи РУГ, ЗЗСО №№ 10, 16, 25, 28, НВК №№ 17, 19, РГ «Гармонія». Координатор впровадження відновних практик, керівник майстер-класу, психолог-медіатор Рівненської української гімназії Світлана Баранюк спільно з колегами провела онлайн тематичне Коло «Ще раз про підлітків». У результаті плідного обговорення питання «Що мене хвилює/насторожує у поведінці сучасних підлітків?» психологи зійшлися на думці, що для цієї вікової категорії характерними є такі особливості: різке зниження навчальної мотивації, вразливість, замикання в собі, підлітковий максималізм, емоційна неврівноваженість, зміна настрою, зниження виховного впливу сім'ї, агресивність, недовіра до батьків тощо. Також спільно дійшли до підсумку: в такій ситуації варто опиратися на підлітковий максималізм та оптимізм, емпатію, залучати школярів до роботи, спрямованої на виявлення лідерських якостей, самоорганізацію, підтримувати їх креативні ідеї та позитивний настрій. Результатом зустрічі залишились усі задоволені і вкотре переконалися в тому, що певний віковий етап наділяє людину надзвичайно потужними ресурсами, які дозволяють кожному із нас у певних життєвих обставинах скористатися цим досвідом. У випадку з підлітками, завдання педагогів та психологів – допомогти розкрити ці ресурси та спрямувати їх у відповідне русло.

 

Відкрити фото...

Галина Опанасюк, директор Навчально-методичного центру

психологічної служби  Управління освіти.