gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1007
mod_vvisit_counterВчора1770
mod_vvisit_counterЗа тиждень2777
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10946
mod_vvisit_counterЗа місяць30962
mod_vvisit_counterПопередній місяць40828
mod_vvisit_counterЗагальна3848967

Зараз (20 хвилин назад): 47
Ваш IP: 18.204.2.190
,
Сьогодні: 2021-04-20 14:09

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Загальноміський конкурс екологічного малюнку «Життя в лісах»

З метою привертання уваги учнів шкіл міста до необхідності збереження біологічних ресурсів планети, популяризації знань щодо значення лісу для збереження біорізноманіття та в рамках відзначення Всесвітнього дня лісу (21 березня) Екологічним центром Рівненського міського Палацу дітей та молоді проведено загальноміський конкурс екологічного малюнку «Життя в лісах».

У конкурсі взяли участь учні 16 закладів загальної середньої освіти: ЗОШ № 5, 6, 8, 9, 10, 16, 22, 24 25, 27, НВК № 2, 26, РГГ, СпШ «Центр надії», Квасилівський НВК «школа-ліцей», РНРЦ «Особлива дитина». На конкурс представлено 115 робіт. Найактивнішими учасниками конкурсу були учні школи ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 (24 роботи), ЗОШ І-ІІІ ст. № 24 (24 роботи), ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 (15 робіт).

Учасники конкурсу зображали на малюнках лісові екосистеми із різноманіттям рослинного та тваринного світу, а також їх окремими мешканцями. Роботи були виконані у різних художніх техніках.

Переможці конкурсу:

Вікова категорія – 1-5 класи:

І місце: Іщук Костянтин (РГГ, 3-А клас), Бобровська Софія  (ЗОШ № 24, 5-Г клас), Купчак Назар (ЗОШ № 5, 5-Б клас), Галайчук Анна (ЗОШ № 22, 2-А клас).

ІІ місце:Суворова Інна, Суворова Олена (ЗОШ № 8, 3-Г клас), Горопаха Яна (ЗОШ № 25, 5-Д клас), Петришина Вікторія (ЗОШ № 24, 4-Г клас), Волянська Злата (ЗОШ № 8, 3-Б клас), Веремейко Валерія (ЗОШ № 8, 3-Б клас), Панчук Влад (ЗОШ № 24, 3-Г клас), Одинецький Євген (ЗОШ № 24, 3-Г клас), Дашкель Радислава (ЗОШ № 16, 5 клас), Левчук Варвара (ЗОШ № 8, 2-Б клас), Кодуа Софіко (ЗОШ № 16, 4 клас), Метлицька Поліна (ЗОШ № 5, 5-А клас), Грищук Захар (ЗОШ № 27, 3-Б клас), Лук’янчук Софія (ЗОШ № 27, 4-В клас), Зущенко Анна (ЗОШ № 24, 5-Г клас).

ІІІ місце: Довмат Софія (ЗОШ № 8, 2-Б клас), Василевська Яна (ЗОШ № 8,  2-Б клас), Ніколаєва Вероніка (ЗОШ № 8, 3-Б клас), Гловацький Даниїл (ЗОШ № 24, 4-Б клас), Кондратенко Соломія (ЗОШ 24, 3-Г клас), Одинецький Євген (ЗОШ № 24, 3-В клас), Себель Ольга (ЗОШ № 24, 5-В клас), Парфенюк Анна (ЗОШ № 24, 5-Г клас), Хомич Ангеліна (ЗОШ № 24, 4-Г клас), Тимченко Софія (ЗОШ № 24, 4-Г клас), Саковець Анна (ЗОШ № 8, 3-Г клас), Сидорчук Ангеліна (ЗОШ № 10, 5-А клас), Аксютова Катерина (ЗОШ № 9, 5-А клас), Черненко Олександра (ЗОШ № 16, 4 клас), Пінчук Стефанія (ЗОШ № 16, 1-Б клас), Вознюк Єлизавета (РГГ, 2-А клас), Мещерякова Катерина (ЗОШ № 8, 2-Б клас), Федорчук Злата (РГГ, 2-Б клас), Місюрка Анна (ЗОШ № 8, 2-Б клас), Нікітіна Любов (ЗОШ № 5, 5-А клас), Зінкевич Марина (ЗОШ № 22, 5-В клас), Павлович Маргарита (ЗОШ № 22, 2-А клас).

Вікова категорія – 6-11 класи:

І місце: Позняковська Єлизавета (ЗОШ № 22, 11-А клас), Петровська Анастасія (СпШ «Центр надії», 11 клас), Гук Марта (ЗОШ № 22, 10-А клас), Василишина Мар’яна (Квасилівський НВК «Школа-ліцей», 7-Б клас), Лісун Наталія (ЗОШ № 5, 6-Б клас), Степанович Каріна (ЗОШ № 25, 10-А клас), Гловацька Поліна (ЗОШ № 24, 7-Б клас).

ІІ місце: Щурова Олена (ЗОШ № 22, 9-В клас), Рижук М. (ЗОШ № 22, 7-В клас), Стеблюк Анастасія (НВК № 26, 7-А клас), Кондратенко Аріна (ЗОШ № 24, 7-Б клас), Войко Каміла (ЗОШ № 5, 6-Б клас), Алконова Діана (НВК № 2, 10-А клас), Ляховчук Ольга (ЗОШ № 24, 6-В клас).

ІІІ місце: Мендак Поліна (ЗОШ № 9, 6-В клас),Одерова Богдана (ЗОШ № 22, 7-Б клас), Сасько Валерія (ЗОШ № 22, 7-Б клас), Ярмольчук Ольга (ЗОШ № 22, 7-В клас), Мельник Анастасія (РНРЦ «Особлива дитина», 6-Б клас), Ващук Олена (РНРЦ «Особлива дитина», 8-Б клас), Конончук Альбіна (ЗОШ № 5, 8-Б клас), Кичан Костянтин (РНРЦ «Особлива дитина», 6-А клас), Демченко Тереза (СпШ «Центр надії», 6 клас).

І.Куроченко, керівник  Екологічного центру ПДМ