gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Ukraine
Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні852
mod_vvisit_counterВчора1770
mod_vvisit_counterЗа тиждень2622
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10946
mod_vvisit_counterЗа місяць30807
mod_vvisit_counterПопередній місяць40828
mod_vvisit_counterЗагальна3848812

Зараз (20 хвилин назад): 50
Ваш IP: 18.204.2.190
,
Сьогодні: 2021-04-20 13:00

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Разом - до компетентнісної освіти

24 березня 2021 року на базі Рівненської гуманітарної гімназії відбувся спільний навчальний семінар для вчителів-завідувачів кабінетами географії закладів загальної середньої освіти Рівненської міської територіальної громади та Рівненської області "Використання матеріальної бази шкільного географічного кабінету в освітній діяльності вчителя географії". До семінару долучилися Соснівський НВК "Гімназія - загальноосвітня школа І  ступеня" Березнівської районної  ради, колеги з обласного наукового ліцею, закладів професійно-технічної освіти міста Рівного.

Захід відбувався у формі обміну досвідом, діалогу,  професійних дискусій. Мотивували учасників до активного обговорення освітянських проблем начальник Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Петро Коржевський, методист кабінету природничих предметів РОІППО Юрій Лис, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Рівненської міської ради Тетяна Грещук.

Учасники обговорювали сучасні підходи до використання навчального обладнання кабінету географії як творчої лабораторії вчителя та учня.

Як використовувати метеорологічне та астрономічне обладнання кабінету? Своїм досвідом щодо такої роботи поділилися вчителі Рівненської гуманітарної гімназії Тетяна Сокол та Віра Моторко, адже саме цей  заклад отримав у 2020 році за кошти державної субвенції сучасне "начиння" для кабінету географії. І це вже десятий оновлений кабінет географії у місті. Раніше за рахунок коштів освітньої субвенції на умовах співфінансування з місцевим бюджетом сучасні кабінети географії створено в рівненських закладах загальної середньої освіти №№3, 6, 9, 16, 23, 25, 26, РЕПЛ, Рівненській гімназії "Гармонія". Тому до професійного спілкування долучилися педагоги із цих закладів, зокрема Людмила Іщенко, учитель  Рівненської школи №25, учасниця ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019" в номінації "Географія", а також Ольга Марців, учитель Рівненської школи №3, переможець ІІ туру обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості в номінації "Економіка" у 2020-2021 навчальному році.

В онлайн режимі педагоги мали можливість поспілкуватися з Дмитром Хижняком, начальником відділу маркетингу ДНВП  "Картографія".

Приємно було вручити представникам від закладів освіти грамоти за перемоги в І турі XVIII  обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості.

Учасники спільного міського/обласного навчального семінару виробили рекомендації щодо активного використання можливостей сучасного кабінету географії - заради учнів, які повинні не тільки мати рівний доступ до якісної освіти, але й не втрачати бажання продовжувати навчання тут, в Україні, і мотивацію працювати на рідній землі. Не менш важливим є імідж освітнього закладу як осередку  інновацій, і наші педагоги своєю активною професійною позицією цей  позитивний імідж створюють.

Разом - до компетентнісної освіти!
Мирослава Жовтан, директор КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників"