gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Ukraine
Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні870
mod_vvisit_counterВчора1770
mod_vvisit_counterЗа тиждень2640
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10946
mod_vvisit_counterЗа місяць30825
mod_vvisit_counterПопередній місяць40828
mod_vvisit_counterЗагальна3848830

Зараз (20 хвилин назад): 26
Ваш IP: 18.204.2.190
,
Сьогодні: 2021-04-20 13:13

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Освітяни панно вишивали...

В будь-якій українській хаті можна знайти вишитий рушник, вишите простирадло, вишиту скатертину чи вишиті фіранки. З давніх-давен українські дівчата вишивали сорочки чи посаг на подружнє життя. Нитка та голка в руках майстринь перетворювали повсякденні речі на шедеври мистецтва.

І сьогодні, 23 березня, працівниці управління освіти (Катерина Сичик, заступник начальника управління освіти, Валентина Середюк, начальник організаційно-інспекторського відділу, Людмила Грекул, головний спеціаліст управління освіти, Мирослава Жовтан, директор КУ "ЦПРПП", Валентина Полюхович, головний спеціаліст управління освіти, Наталя Будько, консультант КУ ""ЦПРПП") спільно з педагогами міського центру учнівської молоді (директор Тетяна Сосновчик) та просвітянами долучилися до однієї із 30-ти справ до Дня Незалежності України. До вишивання панно з емблемами всіх закладів освіти м.Рівного долучилася й відома майстриня міста Олена Медведєва, в доробку якої є вісім вишитих фоліантів.

Освітяни переконані, що одна із 30-ти справ буде гарним подарунком Незалежній Україні на День її народження.

Людмила Грекул, головний спеціаліст управління освіти.