gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Ukraine
Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні927
mod_vvisit_counterВчора1770
mod_vvisit_counterЗа тиждень2697
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10946
mod_vvisit_counterЗа місяць30882
mod_vvisit_counterПопередній місяць40828
mod_vvisit_counterЗагальна3848887

Зараз (20 хвилин назад): 37
Ваш IP: 18.204.2.190
,
Сьогодні: 2021-04-20 13:44

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Семінар-тренінг вчителів іноземної мови

«Найкращий учитель той, хто пробуджує в учнів бажання вчитися», - ця незаперечна істина проголошувалась прогресивними педагогами всіх часів. Чи може сучасний урок іноземної мови бути захоплюючим і цікавим для учнів? Як викликати мотивацію до активної пізнавальної діяльності молодших  школярів? Як створити ефективне мотиваційно-пізнавальне  поле уроку іноземної мови? Відповіді на ці питання шукали вчителі іноземної мови 1- 4 класів під час семінару-тренінгу, який було проведено КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» 17 березня 2021 року на базі НВК № 12.

Педагоги ознайомились з видами мотивації, шляхами створення мотиваційного простору уроку іноземної мови, різноманітними методиками та технологіями підвищення мотивації школярів в умовах НУШ.

Учитель англійської мови НВК № 12 Гойда О.П. поділилась творчими ідеями власного досвіду з питання формування мотивації як основного фактору успішної навчальної діяльності учнів 1 – 4 класів та запропонувала учасникам методичної зустрічі взяти участь у демо-уроці (3 клас, тема «Їжа») у формі тренінгу. Учителів зацікавили результативні, цікаві, оригінальні, доцільні прийоми, методи, форми роботи, які сприяють підвищенню мотивації навчальної діяльності учнів.

Учасники семінару відзначили практичність та креативність заняття, що сприяло підвищенню рівня їх професійного розвитку.

Юлія Кінжалова, консультант КУ "ЦПРПП"