gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні988
mod_vvisit_counterВчора1770
mod_vvisit_counterЗа тиждень2758
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10946
mod_vvisit_counterЗа місяць30943
mod_vvisit_counterПопередній місяць40828
mod_vvisit_counterЗагальна3848948

Зараз (20 хвилин назад): 67
Ваш IP: 18.204.2.190
,
Сьогодні: 2021-04-20 13:59

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Засідання школи новопризначеного педагога-організатора

Сьогоднішній  педагог  деколи відчуває протиріччя між зростаючими вимогами до професійної майстерності та недостатнім рівнем власної кваліфікації. Допомога новопризначеному педагогу в професійному становленні, розв’язанні конкретних проблем в організації роботи, сприянні розвитку власного творчого і професійного потенціалу є пріоритетними в роботі школи новопризначеного педагога-організатора, засідання якої  відбулося 17 березня 2021 року на базі Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. №9 (директор Іщук І.М.) з теми: «Становлення молодого педагога як інноваційної особистості».

Відповідаючи на запити новопризначених педагогів-організаторів, було проведено ознайомлення з сучасними підходами до планування роботи з урахуванням потреб сучасних підлітків, продемонстровано інноваційні форми роботи дозвілля школярів. Особливо зацікавили педагогів тренінгові вправи «Бінго», «Плітка», які допоможуть педагогам-організаторам ефективно спілкуватись з вихованцями. Вправи, які виконували педагоги, перетворювали винахідливість на яскравий та позитивний лад, дарували учасникам приємні емоції.

Наталія Будько, консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»